• sadece 2 ay ile sınırlı mücadele. 2 ay sonra enflasyon sıfıra ineceği için sevgili turkcell hediye vermeyi kesecekmiş. en azından "kampanya koşulları"nda böyle söylüyor.
  • bip o kadar çok zorla indirtilmeye çalışılıyor ki, ne olursa olsun indirmeyecem. resmen turkcell her gün zorla bogazımdan aşşagı bip indirtmeye çalışıyor.

edit:

(bkz: brifbraff) pm ile bunu atmis. cok dogru bir yaklasim.

http://xdd.me/…-content/uploads/2014/01/nogplus.gif
  • interneti ikiye katlayacagına mevcut paketine yuzde elli indirim yaptık deseler daha makbule geçecek kampanya... hem cebe hem ekonomiye..
  • güzel bir viral, ona buna indirt tutmayınca buna yönelmişler.
  • madem enflasyon böyle düşüyordu neden yıllardır yapmadığını anlamadığım müthiş kampanya.*

kampanyaya katılarak enflasyonla mücadeleye tam destek vermeye ben de evet diyorum.*
  • süperonline'den da bekliyorum böyle bir mücadele .
  • kaç yıllık firmasın sen whatsapp çıktıktan sonra değil daha önce bipi çıkaracaktın şimdi istediğin kadar kıçını yırt.
  • an itibari ile 40 gb’a ulaştığım kampanya. aferim len turkcell, kampanya bitince yine küfür edecem ama olsun.
  • 17 yıl turkcell kullandım ve bip ilgimi dahi çekmedi. çok zorlama bir uygulama ve bu minvalde indirilsin diye her türlü takla atılıyor.

kontartım bitti ve vodafone’a geçtim. bitmeseydi aynı tarife 60 lira değil 95 lira olacaktı. bakın aynı diyorum. ve bahane de “yaşanan piyasa koşulları sebebiyle” şeklinde başlayan bir açıklama.

bu iki kat internet de bambaşka bir şekilde ve acılı olarak çıkartılır, demedi demeyin.
  • turkcellin yapmış olduğu kampanya.

bip uygulamasını indirip, keşfete tiklayıp "enflasyonla mücadele" kanalınına girip ikiye katla ya tiklarsaniz, hattiniza tanimli internet yil sonuna kadar 2ye katlanacaktir. hediye internetler katlanmayacaktır.
    (bkz: hadi bugun bendensiniz köfteler)
hesabın var mı? giriş yap