şükela:  tümü | bugün
 • yeni iphone uygulamasıymış. super lig maçlarının golleri mac anında cebe geliyormuş. ucretsizmiş bi de. bakcaz artık.
 • ucretsiz degilmiş, takım başına haftalık 1.5 tl imiş.
 • berbat uygulama. gol olalı 25 dakika olmuş 10 saniyelik videoyu koymaktan acizler.
 • an itibariyle galataray karabuk macı için secmiş olduğunuz mac henüz baslamamistir seklinde bı uyarı veren sicmis uygulamadir , onu geçtim 16:00 da başlamış bitmiş eskişehir macı için de aynı uyarıyı vermekte. bu bugüne özel sicisi. normalde mac sonu uzatmalarda atılan golü asla izletmeme gibi bir sicisi var. önce gol videosu henüz hazır degil diyor, sonra da mac bitene kadar hazır olmadıgı için golleri sadece canlı yayında yukleyebilirsiniz diyerek kafa yedirtiyor. bu sezon gs - fb ve gs- ts maclarında sanki gollerden baska pozisyon yokmuş gibi hiç pozisyon yuklememeleri de ayrıca gicik bir durum.
 • yine yine yine çalışmamaktadır. malum olmuş gibi açıp kontrol ettiğim uygulama beyaz bir ekranla karşıladı beni. app store'da güncelleme görünce bi ümit güncellemeleri indirdim, heyhat! bu sefer de telefon numarası doğrulama işlemi sırasında hata oldu uyarısıyla yine program açılmadı numarayı doğru girmeme rağmen. turkcelli aradığımda müşteri hizmetlerinden bi kızcağız uzuuun bir görüşme sonrası beni iphone birimine aktardı. iphone birimi de ağ ayarlarını sıfırlama, telefonu kapatıp açma gibi benim onları aramadan önce zaten yaptığım şeyleri bana tekrarlattı. sonuç alamayınca uygulamayı silip tekrar yükleyin dendi. yok ya??? ben hafta 1,5 tl veriyorum o uygulamaya. uygulamayı silince indirdiğim veriler de gidiyor... her neyse iphone birimi de derdime derman olamayınca beni uygulamalarla ilgilenen birime aktardı, anlaşılan aktarmadı, başından savdı. çünkü uygulamalar birimindeki eleman sadece o uygulamaya aboneliğim var mı yok mu ona bakıyormuş. zor görev, ne büyük sorumluluk... ayrı bi departman çok gerekli... ama ilk müşteri hizöetleri elemanı zaten bakmıştı ki ona? ve bomba geliyor. bu en son eleman beni yakınınızda türkcell iletişim merkezi var mı diye sorarak oraya yönlendirdi. telefonumu alıp gidecekmişim , yüzyüze bakıp ayarlarımı kontrol edeceklermiş. yaw ne ayarı? ben geçen hafta mis gibi izledim ,indirdim? sorun uygulamada ben de değil??? yanarım yanarım bu zamana kadar indirdiğim silinecek verilere yanarım. çünkü el mahkum silip tekrar yükleyecez. muhtemelen öyle çalışır. ama kaç hafta çalışır? tekrar ne zaman sıçar bekliyecez...
  ha bu arada uygulamalar turkcelle ilgili değilmiş. onlardan bunu bilmelerini çözmeleri bekleyemezmişim falan anlamında bir şeyler söylendi. e uygulamanın adını turkcell goller cepte koymayı, zırt pırt hata veren doğru dürüst çalışmayan uygulamaya haftada 1,5 tl kesmeyi biliyorsunuz ama? ben size angry birds mü soruyorum? turkcell goller cepte soruyorum. velhasıl 30 dklık telefon görüşmesi , toplam 4 kişiyle görüşme sonucu koca bir sıfır... sana da sıfır turkcell. otur sıfır!
 • müşteri memnuniyetinden çok para kazanmaya odaklı uzak durulası servis.
  kazan yaz şuraya gönder dediği zaman sende göndermişsen sms habere abone olunuyor. bunu fark edip dört kez müşteri hizmetlerini arayıp evet iptal ettik deseler bile iptal olmayan bir servis. sonunda mesaj yoluyla iptal ettim ancak tatil sezonunda hiç mesaj göndermeden bedava paranın üstüne kondular.
  kazan yaz ne demek hem. gol yaz de super lig yaz de falan de filan de. kazan ne demek?
 • sinir bozucu biçimde sürekli sms'lerine maruz kaldığım turkcell zımbırtısı.
 • herhangi bir takımın taraftarı olmamama karşın 2 gündür android telefonuma nedensizce skor bildiren uygulama.
  (kaldı ki sana ne benim tuttuğum takımdan? na bu takım. buyur buna konuş.)
  iptal falan yazdım 4515'e yolladım, ardından "gol yaz 7777'ye gönder dünyaları serelim ayağına" sms'si geldi.
  "teklifred"le onu da reddettim, bakalım turkcell baba daha neler sunacak bu kullanıcıya.
 • futbolla alakası olmayan bana her gün sms atan turkcellin spam servisi.
 • faturaya paket ücreti falan yansıyacak diye korktuğum türksel servisi. iki akşamdır skorlar geliyo.