• bir nevi "shubuo reloaded". daha az sorumluluk, daha az işgücü, daha yüksek verim, daha çok para. bravo.
  • turkcell'in tüm vas'cıların ebesine atladığı uygulama.
    (bkz: nihahaha)
    ben demiştim dememek için kendimi zor tutmakla beraber
    (bkz: #9718021)
    işbu entryden sonra hala telekom sektörüünden ekmek yemeyi beklemek de ayrı bi fantezi.
  • avea bidünya'ya karşı olarak turkcell'in yaptığı atak.
  • avea nin çaliştiği reklam şirketi ile çaliştiklarini düşündüğüm reklam kampanyasi. bunu hep yapiyorlar. bu durumun şöyle olduğunu hayal edebiliyorum.
    türkcell
    - avea nın kampanyası çok tuttu hemen onların karakterlerine benzer. o modernlikte (ki neresi modern) bir reklam istiyorum.

ya reklamcı patronun önüne reklamlar dizecek, tabii patron beğenmeyince

reklamcı
    -abi aynısını yapalım belki yer. diyecek. ve patron yiyecek.

ya da reklamcı ezelden cebellezi ustasıdır. aynen kopyala yapıştır yapacak hiç uğraşmayacak.
  • can sıkıcı reklamları olan, shubuo tekrarı turkcell hizmeti.
  • valla açıkçası beni gerçekten de eğlendirmiş hizmettir, gülmekten öldürmüştür. neymiş bu diye bakarken, oyunlarda "diğer" kategorisine baktım. zeka, strateji, platform, film/dizi derken bir kategori çarptı gözüme: ateşli. evet evet, ateşli oyunlara sahip, çok ateşli hem de. "ateşli dilber, caroline fay" ile "rüya kızı teresa" bunlar. hele o rüya kızı teresanın o bakışı, of yani. 6.73 ytl veya 74 kontör'e bu ateşli oyunlar telefonunuzu yakmak üzere size gönderiliyormuş.

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)
  • aynı zamanda bize gerçek bir hizmette de bulunan bir servismiş: hugo'yu geri getirmişler! hugo büyülü ayna var burada. aynı sivri kulaklar, aynı eblek ifade, aynı yandan çıkan dişle sırıtmaktadır bize hugo. acaba hala "hugolülülüüü!" diyor mu, hala nereye çufçufladığımızı soruyor mu kendisi?
  • sevimli reklamı olan ürün
  • web sitesi bile shubuo 'ya benzeyen turkcell şeyi.
hesabın var mı? giriş yap