şükela:  tümü | bugün
 • turkcell"in web sitesinde sunduğu ama hiçbirzaman tam anlamıyla sorunsuz çalısmayan özellik,kolaylık!
  buradan hattınızla ilgili bilgilere ulasıp,ayarlarını değistirebiliyorsunuz,puanınıza bakıp hediye secebiliyorsunuz...ahh bir de herzaman girilebilse,çalışsa....
 • turkcellin internet sitesine super sifre ile login olduktan sonra abonelik,tarife,bilgi sorgulama vs. gibi islemler yapılabilmesi icin tasarlanmış ama pratikte hiç bi sike yaramayan her işlem denemesinde yarım saat beklettikten sonra "işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz" mesajı veren oluşum.
  be ipnenin evlatları nerede o milyarlarca maaş verdiğiniz mühendisler,milyonlarca dolar döktüğünüz donanımlar.içinizde patlasın aldığınız sabit ücretler.
  (bkz: hanim tufegimi getir)
 • (bkz: süper şifre)
 • ücretli bölümlerinin hepsinin çalısıp,hizmet etmeleri gereken bölümlerinin hiçbiri çalısmayan tipik turkcell mantıklı servis.
 • saat 04 sularında denenmediği takdirde açılmadığı tecrübeyle sabit olan turkcell hizmeti.
 • "mevcut tarifenizi değiştirmeden seçmece indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  seçmece indirimler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  mevcut tarifenizle seçebileceğiniz seçmece indirim bulunmamaktadır."

  şeklinde bir mesajla karşıma çıkan, çelişkiler içinde kıvranan, kendini bilmez bir turkcell hizmeti.
 • turkcell ödeme noktasına gecikmiş bir adet faturamı yatırdıktan sonra eve geliyorum, turkcell online işlem merkezine bağlanıyorum; ilk önce fatura bilgilerine giriyorum..diyor ki; ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır. ardından, peki o zaman..fatura adresimi değiştireyim diyorum..bu sefer birden dengesizleşiyo; bir adet ödenmemiş faturanız bulunmaktadır, bu işlemden faydalanamazsınız.
  diyorum ki; dalga mı geçiyolar, adam mı seçiyolar??
  hizmet verdiğini zanneden bir turkcell hizmeti, çözmüş değilim.
 • bug'lar cozulse bile inanilmaz yava$ olmasiyla insani bekletmek konusunda cok ba$arilidir. yillardir arayuzunu guncellediler, yeni ozellikler eklediler, her gun yeni bir $ey ekliyorlar ama bir turlu $u yava$liga cozum bulamadilar. hayir anlamiyorum, bir web sayfasinda ne olabilir ki bu kadar yava$ cali$ir? onu da biraktim, dunyanin imkanlari ve parasina sahip bir kurum nasil olur da bu i$i cozemez, cozduremez, akli almaz insanin.
 • hangi takımı tuttuğunuzu soran, boş bırakıldığında lütfen takımınızı seçiniz diye bir pop-up çıkarıp bir sonraki sayfaya geçmeyen, takım tutmuyorum seçeneği barındırmayan, en geneliyle milli takım' ı bulunduran, bu ülkede takım tutmayanların, yabancıların olduğunu düşünemeyen sürrealist teknoloji deneyseli.