1. cuma gününe bedava bilet, uçakta indirim derken ilgimi çeken oluşumdur.
  2. ne yazık ki gnçtrkcll seviyesinde güzelliklere sahip olmayan tukcell tarifesidir.
  3. cinebonus ve afm sinemalarında cuma günleri 21.00 ve sonrasına 1 bilete 1 bilet hediye eden kulüp.
  4. üye olduktan sonra, yararlanılacak fırsatlardan, nasıl yararlanılacağımı merak ettiğim hede...
  5. durup dururken turkcell'in üye yaptığı hede, şimdilik sıra beklemeden müşteri temsilcileriyle konuşma gibi bir avantajını kullanıyorum o kadar.
  6. turkcell'in gnçtrkcll üyesi, kontörlü hat kullanan birine sürekli reklamlarını göndererek ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım oluşum.
  7. zaytung uzerinden verdigi reklam zaytung'un "yersen" turunde bir karikaturu gibi. tukcell reklamlarinin karakterinden oteden beri haz etmem ama bu tur bagimsiz mizahi da seviyesizlestirmesi katlanilir olmaktan cikmis.
  8. durduk yere kendiliğinden üye edildiğim kulüp. gnçtrkcll'li öğrenciyim halbuki ben, on gün yurtdışına çıktık diye mi oldu anlamadım ki.
  9. @profesyoneller twitter accountu aracılığı ile ülker arenadaki etkinliklere bilet kazanmaya çalışan arkadaşların dikkat etmesi gereken klüptür. ülker arena'da çatı katında turkcell lounge dan ancak seyredebilirler, ki normalde insan haklarına aykırı birşeydir.

turkcell profesyoneller kulübü hakkında bilgi verin