• aynen turkcell aynen. sabretmeye devam. 23 mart son ödemeli faturayı unuttum ve bugun attıkları mesaj “ hattiniz odemenizdeki aksama sebebiyle giden aramalara kapanmisti, gelen aramalara da kapanmamasi icin toplam ....tl nin odenmesi gerektigini hatirlatiriz. b002”

edit: sabret inci tanem yiğidi öldür hakkını ver demişler, hat gelen veya giden aramaya kapanmadı ama bu kadar kıçını yırtıp, 1 gün gecikti demek, ne bileyim biraz riyakarlık. neyse ödedik tabii sonuçta kendi faturamız.
  • hahaha.

lte data bandında bulunduğum bölgede hizmet veremeyip 3g bandını kullanmak zorunda bırakan ve türlü fiyat güncellemeleriyle 190 liraya ulaşan superbox hizmeti (hizmetsizliği?) için, "20 mart tarihli faturanızı 30 mart'a kadar ödemediğiniz takdirde bir sonraki faturanıza açma kapama bedeli yansıtılacağını hatırlatırız" minvalinde mesajlar ile taciz eden samimiyetsiz firmanın ülke gerçeklerinden kopuk yeni icraatıdır.

evlere ve içindeki insanlara bakınca ben türkiye'yi göremiyorum nedense? türkiye algıları sikimsokum konakları; kıçımpert rezidanslarında yaşayan, aile boyu apple sahibi fanboylardan oluşan ayrıcalıklı zümre herhalde. evinde günlerdir aç biilaç oturan, mercimek çorbası ve bulgur pilavıyla beslenip, battaniyelerinin altında durarak şu salgın garabetini atlatmaya çalışan insanları gösterselermiş keşke.

her boku linç etmek için pusuda bekleyenlere özel, "6s kullanıyorum" notunu da düşelim de, "apple düşmanı fakir" damgasını yemeyelim. ha, gerçi hala fakirim, 8594 kameralı 11s pro max ultra premium alamadığım gerçeği de ortada çünkü... fakat apple düşmanı değilim. haha.

imza: fakirspor.
  • parçayı açıp tarkan'dan dinletmiştir. akılda o haliyle kalsındır.
  • ikidir denk geldiğim ve şarkıyı seslendiren hanım kızımızın sesine bayıldığım reklam. eve kapanmak zorunda kaldığımız şu günlerde duygusal olarak da etkileniyoruz. bunun acısı yaz aylarında çıkacaktır diye düşünüyorum.
    turkcell servis olarak kötü olabilir ama reklam şahane.
  • ilk duyduğumda aslı gökyokuş sandığım bir hanımefendinin tarkan şarkısı seslendirdiği reklam filmi.
  • "keşke tam versiyonu olsa da dinleyebilsem" dediğim jingle'a sahip reklamdır.

hazal burkankulu'nu 3.yenilerin arasında popülerleştirecek olan bir coverdır.

umarım zeynep bastık'tan kurtarırsın bizi hazal burkankulu. spotify'a gel artık hazal burkankulu.
hesabın var mı? giriş yap