şükela:  tümü | bugün
  • 1. hafta - aylık turkcell içi 10000 dk
    2. hafta - haftalık 1000 sms
    3. hafta - haftalık turkcell içi 1000 dk

bu hafta da turkcell içi 1000 dk. kazandığım kampanya. her yöne bile olsa işime yaramaz, zaten paketim 1000 dk.

internet çıkmıyor 4 haftadır, uyuz oldum ha.
  • sanırım gb'leri turkcell'de yakını olan kullanıcılar kazanıyor. 1000 sms nedir olm, keşke 1000 odun vereydiniz dumanla iletişime geçerdik.. sms mi kalmış.
  • herhangi bir hizmette paket aşımı yapıyorsanız o hizmeti size hediye olarak vermeyen uygulama. örneğin siz bi kac ay üstüste internet paket aşımı yapınız. bu durumda ek paket almanızı sağlamak için size verilen hediyeler internet paketleri dışında kalanlardan seçilir. mesela konusma paketini aşarsanız sittin sene konuşma dk'sı kazanamazsınız. cingöz operatörün cingöz uygulaması.
  • "1000 sms" hediyelerine istinaden telefonu bırakıp başka bir şeyimi sallayarak zihniyetlerine attırmak istediğim kampanya.

ulan sms mi kaldı artık dangalak herifler.!
    6510'mu kullanıyorum ben? ne bok yemeğe alıyoruz biz bu telefonları. versene işte adam gibi internet. çoğu üniversite öğrencisinin evinde internet yok. götüne mi sokacak millet sms'i...

2017' ye dayandığımız bir dönemde sms nedir yahu?
  • hayatlarının daha başındaki çocukların, belki de bir daha geri kazanamayacakları güven ve mutluluklarının kaybının sorumlularına sponsor olmaktan gocunmayan, utanmayan bir şirkettten kazanmayı övmek .....

tanım: bir gsm operatörü kampanyası.
  • bu akşam hesabım uygulamasını güncelledikten karşıma çıkan hede. vodafone'un kampanyası gibi yapmışlar. yanlız kampanya 2 ocak'a kadar geçerli.

edit: ananı avradını... aylık 10 cigolayt internet verdi lan.***
  • 10000 dk veren hede. tamam ama arkadaşım biz 500 dk bile bitiremiyoruz. 10000 dk herhalde çağrı merkezindeki 1 müşteri temsilcisi bile konuşmuyordur.

10 gb vereydin iyiydi.

edit: 2. haftada 1000 sms verdi 1 haftalık.
    edit2: 3. haftada da 1000 sms verdi. yeter ulan bi 10 gb kazanamadık.
  • az önce 10 gb internet kazandıran kampanya.
    bir de yanlış anlamadıysam fatura kesim tarihine kadar değil an itibariyle 1 ay boyunca
    gayet şukela kampanya olmuş