şükela:  tümü | bugün
 • turkcell'in 4g destekli wifi modem çözümü.

  50 gb - 139 tl
  100 gb - 199 tl
  200 gb - 249 tl

  özetle pahalınında pahalısı.
 • turkcell'in yeni internet şeysi. telekom altyapısına gerek duymadan data hattının modeme entegre edilmesiyle kullanılabilen, alt yapının olup olmaması fark etmeksizin 4g üzerinden hizmet veren zımbırtı. henüz pek reklamı yapılmasa da ilerleyen zamanlarda fiyatının makul seviyelere çekilmesiyle patlama yapacağa benzer. en büyük handikapı ise kota bitince lönk diye durması. bununla birlikte ek paket almak isterseniz 15 gb için 20 tl daha ödemeniz gerekmekte.

  paket fiyatları ise şu şekilde 50gb 139, 100gb 199, 200gb 249 tl

  almak isteyen yeşillendirirse yardımcı olurum.
  ek; artık kota bitince hız yavaşlıyor kullanmaya devam ediyorsunuz. fiyat konusunda da birseyler yapabilirim sanırım.
 • adam sikmenin sayısal verilere dökülmüş hali.
  "50 gb 139 tl, 100 gb 199tl, 200 gb 249 tl" adam sikmenin adı ne zamandan beri hizmet veya çözüm oldu merak ediyorum. insaf amk, bu fiyatlar nedir böyle?
 • (bkz: çok ucuzmuş turkcell kardeş)

  edit: 24 ay taahhüt şartı da varmış, ohh ohh suyundan da koy.
 • vinn ve benzeri mobil modemlerden yapı olarak ne farkı olduğunu anlamadığım hizmet. fiyatları da kazık. adam sikmeye yer aranıyor sanırım.
 • sabit internet altyapısı kullanmadan böyle bir şey yapmak iyidir güzeldir de, internet altyapısı olmayan veya yavaş olan yerde zaten 4.5g hızı da çok farklı değildir bence. adam "dağın başında yaşıyorum hat iyi değil bunu kullanayım" dese sanki orada bu paraya değer bi hız yakalayacak. 50 gb için 140 lira istemişler amk, bunun daha yeni hat açtırma masrafı vergisi bilmem neyi var.

  turkcell saçmaladı iyice. yenilik diye saçma sapan göz boyama işleri yapıyor. lifecell, yaani şimdi de bu. kullanmayın şu operatörle ilgili şeyleri.
 • türk telekom binamızdaki internet altyapısını yoldan geçen fiber internet altyapısına bir buçuk yıldır bağlamadığı için kullandığımız turkcell hizmeti. pahalı mahalı, turkcell'e feda olsun. türk telekom'un eline kalsak taş devrinde yaşamamız lazım.
 • normal kullanıcı için pahalı fakat yüksek upload hızı sayesinde youtuber veya twitch yayıncıları için aranan kan gibi görünüyor. bununla uploadda 30mbps hıza kadar çıktık. tabi o anki 4.5g kullanım yoğunluğuna göre düşmeler olabilir ama yinede 2mbps den kat kat daha yüksek hız veriyor.
 • 2 aydır kullanmaktayım. evet pahalı ama evimin şehir merkezinden uzak olan konumu itibariyle zorunluluktan kullanıyorum ve performansından oldukça memnunum. biraz ping sorunu oluyor ama genel anlamda bu parayı asla haketmesede adsl belasından kurtardı.

  http://www.speedtest.net/result/7132644295.png
 • rezil hizmet. normal internet hizmetinden ne farki var anlamadim.

  esas sorun su, turkcell musteri hizmetlerinin bundan haberi yok, ne zaman arasam superonline’a gideceksiniz diyorlar.