• turkcell'in 4g destekli wifi modem çözümü.

  50 gb - 139 tl
  100 gb - 199 tl
  200 gb - 249 tl

  özetle pahalınında pahalısı.
 • vinn ve benzeri mobil modemlerden yapı olarak ne farkı olduğunu anlamadığım hizmet. fiyatları da kazık. adam sikmeye yer aranıyor sanırım.
 • türk telekom binamızdaki internet altyapısını yoldan geçen fiber internet altyapısına bir buçuk yıldır bağlamadığı için kullandığımız turkcell hizmeti. pahalı mahalı, turkcell'e feda olsun. türk telekom'un eline kalsak taş devrinde yaşamamız lazım.
 • normal kullanıcı için pahalı fakat yüksek upload hızı sayesinde youtuber veya twitch yayıncıları için aranan kan gibi görünüyor. bununla uploadda 30mbps hıza kadar çıktık. tabi o anki 4.5g kullanım yoğunluğuna göre düşmeler olabilir ama yinede 2mbps den kat kat daha yüksek hız veriyor.
 • önce burası okunsun. uzun zaman sonra gelen edit:

  bu entry 'den bir süre sonra berbat bir hale geldi superbox. iki farklı adreste kullanmak zorunda kaldık. ikisinde de berbattı. halen evde kullanmak zorundayız. eşim sadece mail gönderip şirket yazılımı falan kullanabiliyor. onun haricinde telefon bağlasan bir ek olarak hattan atıyor. başka seçenek varsa tavsiye etmem.

  önce şunu yazmıştım:

  yaşadığım muhitte telekom altyapısı yok. mecburen superbox aldım. kurulumu çok kısa süren bir sistem. kabloya falan gerek yok, eve bir adet modem getiriyorlar. istediğin yerde prize takıp kullanabiliyorsun sonra. villamız yok bizim. köye falan gidince yanımda götürmeyi planlıyorum. 4.5g olan her yerde çekiyor. 4.5g yoksa bile h olan yerde ölümden kurtarıyor.

  test sonuçlarında download hızı 80 - 258 mbps arasında seyrediyor. cep telefonunda test yaptığımda 10 - 25 mbps arasında değişiyor bu. nedenini anlamadım. ping değerleri ise şöyle: laptop için 44 ms, wi-fi adaptörle bağladığım masaüstü bilgisayarda 60 ms--cs go oynarken ekranda hep 80 gördüm ama, telefonlarda ise 130 ms. upload hızı tüm cihazlarda 20 ile 45 mb arasında değişiyor.

  az önce game of thrones 6. sezondan bir bölüm izlemeden önce 7. sezonu(4.3gb) torrente attım. bölümün ilk 10 dakikası bitmeden sezonun tamamı indi. şoktayım.

  fiyatı biraz daha makul bir seviyeye çekilirse asla fiber falan düşünmem. bunu kullanmaya devam ederim.
 • 2 aydır kullanmaktayım. evet pahalı ama evimin şehir merkezinden uzak olan konumu itibariyle zorunluluktan kullanıyorum ve performansından oldukça memnunum. biraz ping sorunu oluyor ama genel anlamda bu parayı asla haketmesede adsl belasından kurtardı.

  http://www.speedtest.net/result/7132644295.png
 • mart ayında indirim gelecek dendi. nerede bu indirim?

  superbox istihbarat servisi (sis)
 • rezil hizmet. normal internet hizmetinden ne farki var anlamadim.

  esas sorun su, turkcell musteri hizmetlerinin bundan haberi yok, ne zaman arasam superonline’a gideceksiniz diyorlar.
 • ille de paket satmaları çok tatsız, aylık paket alamamak çok saçma... salon üyeliği gibi
 • sürekli farklı yerlerde olmanız ve işlerinizi halletmeniz için internet gerekiyorsa güzel bir çözüm sunuyor. alternatifi (bildiğim kadarıyla) olmadığı için paketler biraz pahalı gelebiliyor.

  fakat bana kuş uçmaz kervan geçmez bir dağın ortasında kamp yaparken internet sağlayıp para kazanmamı sağlayacaksa daha yüksek bir meblağ bile ödemeye razı hale geliyorum.
hesabın var mı? giriş yap