şükela:  tümü | bugün
  • turkcell'in 4g destekli wifi modem çözümü.

50 gb - 139 tl
    100 gb - 199 tl
    200 gb - 249 tl

özetle pahalınında pahalısı.
  • vinn ve benzeri mobil modemlerden yapı olarak ne farkı olduğunu anlamadığım hizmet. fiyatları da kazık. adam sikmeye yer aranıyor sanırım.
  • türk telekom binamızdaki internet altyapısını yoldan geçen fiber internet altyapısına bir buçuk yıldır bağlamadığı için kullandığımız turkcell hizmeti. pahalı mahalı, turkcell'e feda olsun. türk telekom'un eline kalsak taş devrinde yaşamamız lazım.
  • normal kullanıcı için pahalı fakat yüksek upload hızı sayesinde youtuber veya twitch yayıncıları için aranan kan gibi görünüyor. bununla uploadda 30mbps hıza kadar çıktık. tabi o anki 4.5g kullanım yoğunluğuna göre düşmeler olabilir ama yinede 2mbps den kat kat daha yüksek hız veriyor.
  • 2 aydır kullanmaktayım. evet pahalı ama evimin şehir merkezinden uzak olan konumu itibariyle zorunluluktan kullanıyorum ve performansından oldukça memnunum. biraz ping sorunu oluyor ama genel anlamda bu parayı asla haketmesede adsl belasından kurtardı.

http://www.speedtest.net/result/7132644295.png
  • rezil hizmet. normal internet hizmetinden ne farki var anlamadim.

esas sorun su, turkcell musteri hizmetlerinin bundan haberi yok, ne zaman arasam superonline’a gideceksiniz diyorlar.
  • ille de paket satmaları çok tatsız, aylık paket alamamak çok saçma... salon üyeliği gibi
  • sürekli farklı yerlerde olmanız ve işlerinizi halletmeniz için internet gerekiyorsa güzel bir çözüm sunuyor. alternatifi (bildiğim kadarıyla) olmadığı için paketler biraz pahalı gelebiliyor.

fakat bana kuş uçmaz kervan geçmez bir dağın ortasında kamp yaparken internet sağlayıp para kazanmamı sağlayacaksa daha yüksek bir meblağ bile ödemeye razı hale geliyorum.
  • çok garip bir hizmet. satış departmanında bu hizmet hakkında sorulara cevap verenler ise ilk okul terk. sabah aradım ve hizmetten yararlanmak istediğimi belirttim beni satışa yönlendirdiler. başvuru için 7 farklı adres verdim ama hiç bir adreste bu hizmet yokmuş. adresler; levent, şişli, zekeriyaköy, bakırköy ve zeytinburnu. neden yazdım yani bu semtler istanbulun modern alt yapılı semtleri. satıştaki elemana diyorum ki ben bunu zaten başka adreste kullanacağım hız falan benim için önemli değil yok adamlar satmıyor. bu hizmetten yararlanmaniz için 4.5 ana hattının olduğu baz istasyonunun üstünde oturmanız gerekiyor. zaten bu hizmeti satın aliyorsanız kanser oldunuz demektir. baz istasyonuna o kadar yakın olmanız lazımmış.
  • kota bitince düşülen hızı 8 megabit yapmışlar. upload ise 1 megabit oluyor. şuan adsl internetin iki katındanda fazla bir aylık ücreti var ama altyapısı olmayan köy, yazlık gibi yerler için şahane bir hizmet.

en kötü tarafı ise alırsanız 2 yıllık taahhüt sözü vermek zorundasınız. çok sürmez bir kaç seneye ucuzlar.