şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yaklaşık 6 aylık kullanımdan sonra taşınma ve taşındığım evde halihazırda internet olması sebebiyle sözleşme iptali istediğimde, mart 2017 itibari ile 677 tl olarak karşıma çıkan bedeldir. hiç cayma bedeli ödemem demiyorum ancak, bu meblayı ödemeyi hakedecek ne bir ihlalde bulundum, ne de hizmet aldım. eşe dosta yaymayı görev biliyorum arkadaşlar, aldanmayın superonline taahütlerine!
 • taahhütü devam ederken cayma bedeli ödemeden sorunsuz bir şekilde aboneliğini sonlandırabilen bir ben varım sanırım. üstelik hiç işi yokuşa sürmeden geciktirmeden yardımcı olarak iptal ettiler aboneliğimi.

  kısaca anlatayım belki faydası olur:
  yeni taşındığım yerde fiber altyapısı yoktu. superonline müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. güzelce açıkladılar nasıl iptal edebileceğimi.

  gerekli olan belgeler:
  -yeni ikametinize dair bir belge. ikametgah veya fatura olabilir.
  -nüfuz cüzdanı fotokopisi
  -iptal talebinize dair dilekçe

  bayiye gitmedim bile. belgeleri tarayıp mail attım. faks yolu ile de gönderebilirsiniz. 2 saat sonra arayıp kapandığını söylediler. ertesi gün de modemi teslim ettim.

  bu şekilde cayma bedelinden muaf olabilirsiniz.

  edit: alttaki yazar arkadaşın bahsettiğinin aksine son faturam 17.4 tl geldi. cayma bedeli ödemedim yani. yazık bana.
 • son faturayla birlikte gelecek bedeldir.

  peşin ödenmiyor sonuçta. faturana yansıtılar seve seve ödetiyorlar. üstteki yazar arkadaşım da beleş kapadım diye seviniyor. yazık.