şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
136 entry daha
  • 15 nisandan sonra hızının 5 katı download hız limiti konacak olan hizmet. yani 10 mbit limitsiz (!) kullanıcı 50gb indirdikten sonra hızı 512 kbps ye düşecek, mevcut aboneler de bu uygulamadan etkilenecekler.

(bkz: http://www.superonline.net/yardim/adil.aspx)
  • şu saatten sonra, emin olun, üstüne para verseler almam.
    adil kullanım ne ulan? sana "bana limitsiz hizmet ver" diye abone olacağım "ama abi lütfen adil kullan, bak kısarım vanayı" diyeceksin.

yürü git lan!
  • eğer adil kullanım olayını yapmayı ciddi ciddi düşünüyorlarsa abone kaybedeceklerini düşündüğüm internet bağlantısıdır.

desenize süperonline fiber internet yalan oldu.
  • adil kullanım saçmalığının teyidi müşteri hizmetlerinden "efendim tarifeleri değiştirmekle ilgili her türlü hak superonline'da saklı" açıklamasıyla alınan hizmet. kontrat süresi beklenip tepki olarak iptal edilmesi yerinde olan, bununla ilgili sitemde de propaganda yapacağım hede.
  • ayıptır, yanlıştır, terbiyesizliktir.

ben türk telekom yerine superonline fiber interneti seçerken mevcut koşullarında adil kullanım koşulu olmadığı için seçtim.
    2 senelik sözleşme imzalayıp da "sonra biz kuralları değiştirdik" demek ne iş ahlakına, ne de ticaret hukukuna uyar.
    bu kullanıcıya yalan söylemektir. limitsiz diyerek gizli limitli tarife satmaktır.

tam piyasayı ele geçirmişken, bu ne saçma harekettir arkadaş... ben de aptalmışım ki her tanıdığıma superonline'i övüyorum. hakikaten dangalakmışım...
  • yaptığı son uygulama ile yeni müşteriyi bırakın elindeki müşterisini bile kaybedecek servistir.

ne demek adil kullanım anlamadım. sanki bedava kullanıyoruz. veriyoruz parasını işte. şimdi iptal ettirmeye kalksan "cayma bedeli" diye bir zıkkımı ödetmeye kalkacaklar. ödicem lan inadına..

adaletin sınırını koymak size mi kaldı? zannedersin dns ayarı yapmadan yutuba giriyoruz..

(bkz: olmamış diyor 10 üzerinden 3 veriyoruz)
  • yakın zamanda adsl'e geri dönmeyi arzulatacak olan servis sağlayıcıdır. ulan manyaklar, fıstık gibi hizmet veriyorsunuz, ne adili? ben sınırsız almışım, niye sınırlandırıyorsun? nesi sınırsız şimdi bunun?
  • (bkz: bitik)
  • adil kullanım saçmalığı ile tepemi attırmış şirket. bu ne saçmalıktır arkadaş, iptal ettiririm hem de beş kuruş para vermem, tüketici mahkemesinde çatır çatır suçlu bulunurlar, hiç bir şey de alamazlar. bu devirde 512 kbps nedir be?

edit: arkadaşım olay 50 gb'ın yetmemesi değil. 10 mbps limitsiz bağlantım ile belki 10 gb bile indirmiyorumdur, ama nedir bu dayatma saçmalığı? rakibinin en düşük hızı olan 1 mbps'e indir bari..

edit #2: ortalama 60 gb indiriyormuşum. maşallah youtube'dan herhalde..
  • az önce mail atıp içimi döktüm kendilerine.

1.5 yıldır beni ttnet'ten kurtardıkları ve adam gibi bir internet hizmeti sundukları için delicesine seviyordum kendilerini ama son adil kullanım saçmalığıyla resmen sevgilim aldatmış gibi hissettim.

o kadar fiber döşe, 100mbit'e kadar hız olanağı ver ama "adil kullanım" de. böyle saçma şey olmaz sevgili superonline. sen böyle abuk subuk işlerle uğraşmadığın için seçti zaten bir çok müşterin seni.

eğer bu adil kullanım mallığını uygularlarsa, yeminlen söylüyorum hiç düşünmeden iptal ederim aboneliği. daha iyisi olmamasına rağmen iptal ederim hemde. gerekirse hiç bir şey indirmem, turkcell 3g ile idare ederim ama ağlaya ağlaya iptal ederim. bu kadar çık söylüyorum ve abonelerinin yarısından fazlasının benim gibi düşündüğünden hiç bir şüphem yok.

tam sektörü domine edecekken, böyle bir işletmecilik hatası yapacaklarına da imkan vermiyorum aslında ama yine de sen yapma superonline'ım, yapma canım...

edik: konuyla ilgili olarak protestolarınızı hizmet@superonline.net adresine iletiniz. bu saçmalıktan onları döndürünüz.
1492 entry daha