şükela:  tümü | bugün
  • sizi müşterisi yapmak için reklamlar yapan, telefon eden kısaca pervane olan firmaların fesih süreçlerinde nasıl da çirkinleştiğine iyi bir örnek daha olan olay.
    rezalettir çünkü böyle olayları yaşayan bilir insanı çok ciddi strese sokar. özellikle hakkını hakkıyla kullandırmamaları, köstek üstüne köstek olmaları durumu çok sıkıntı.
  • geçen hafta evimdeki internet kesildi. ariza bildirimi yapıyorum ilgili ariza merkezi ariyor ve bana soyledikleri sunlar: " yarin icin sabah 9 da gelebiliriz. bir sonraki gün gelemeyiz çünkü problemi geç cozdugumuz için merkez ceza puani veriyor ". ee napalim dedim,
    "siz bir hafta tatilr gideceğinizi söyleyin biz de haftaya gelip direk cozelim puanımiz düşmesin dediler".
    sonuç hala gelmediler hala internetim yok. kendi icinde geri dönüş kontrol mekanizmasi olan aka yanlis isliyor.
    2014 den bu yana kullaniyorum her sey çok güzeldi fakat bir sorun çıkınca ugrasitirp duruyorlar. :((.
    küçük bir ekleme:
    devamli beni arayip ocakta cikan yasadan dolayi paketimi değiştirmek zorunda olduğumu soyleniyor. sonrasinda onlara yalan soylediklerini acikliyorum ve suratsizca teşekkür edip kapatiyorlar.
    sizinle benzer isi yurt disindaki insanlara satiyoruz. emin olun dürüstlük ve seffaflik bize çok sey kazandirdi sizlere de tavsiyem budur.
  • taahhüt bittiği gün modemi fişten çıkartıp paket yaparsınız, kullanmadığınız dönem için 42 tl fatura çıkartırlar, sonra aradan 2 ay geçtikten sonra tekrar 2,5 tl faturanız vardır diye sms gönderirler.

dalga mı geçiyonuz ya? diye tepki gösterip ödemezsiniz. sonra anında bir hukuk bürosu tarafından zırt pırt aranarak rahatsız edilirsiniz.