şükela:  tümü | bugün
  • turkcellden ön siparişle iphone 7 plus aldım. 7 ekimde ön siparişler açıldığı anda gece aldım. bugün ayın 18 i oldu hala elime ulaşmadı. iki gündür turkcell müşteri hizmetleri ile kavga ediyorum ve kargomun nerde olduğunu bilmiyorlar. bana kargonun telefonunu veriyorlar kargo firması ile görüşüyorum bizde böyle bir kargo yok diyorlar turkcellin birşeyden haberi yok. çok afedersiniz en son sizin yapacağınız işin dedim kapattım suratına. ama elden bişi gelmiyor mecbur yine bekliyoruz size tavsiyem eğer imkanınız varsa biraz sıkışın apple dan nakit alın. ha birtanede eşim aldı 7 plus onunki geldi ama arızalı çıktı bildirdiğimde bana dedikleri eğer kartı taktıysanız değişim yapamıyoruz. ulan gerizekalı kartı takmadan telefonu nasıl açıcam da arızalı olduğunu anlıycam. arıza kaydı açıcaz platin ekibimiz size ulaşıp cihazı alıp servise götürecek dedi ama gün veremiyoruz dedi. bunları bu kadar rahat yazmamın sebebi müşteri kayıtlarında bütün konuşmalarımın kayıtlı olmasıdır.

siz siz olun bu firmadan taahütlü cihaz almayın. yinede siz bilirsiniz.
  • 2 gündür iphone 7 kullanamadığı için isyanlarda olan, bir iki gün daha kullanmadan geçirse ölecek olan bir kişinin yaşadığı rezalet.

edit: mevzu iki gün kullanamama değilmiş büyük resmi görememişim.
  • (bkz: yine geldi rezaletini siktiğimin)

yeter kardeşim, yeter giriyoruz sözlüğe şu rezalet bu rezalet. ulan bilgi edinmek, bildiklerimizi paylaşmak için var bu sözlük. git şikayetini, şikayetvar'a yaz. yeter.
  • ne cok savunucusu varmış firmanın. adam o kadar yazdığım mesajdan problemin iki gün eksik kullanmak olduğu kanısına varmış. anlama yeteneği kıt olanların savunduğu rezalet.
  • vodafone'da da aynı terane vardır. linç edilmemek için yazmadım. adamlar gelmeyecek stoğu satmışlar. şark kurnazları.

yarın öbür gün üçüncü köprüyü de kontratla birilerine iteler bunlar.
  • burdan rezalet çıkmaz. hatta mağduriyet bile çıkmaz gidelim biz.

keko gibi geceleyin uyumayıp sikindirik telefona 3500 gömenlere mübah olaydır. rezalet değildir. rezalet görmek isteyen müşterinin arabasıyla alkollü kaza yapan servis başlığına baksın. dolu dolu rezalet okuduk doyduk resmen.

not : android sporluyum. apple a hak veriyorum. bu kadar alıcısı varken ben kargoyla başka şey yollardım.