• recep ivedik reklamlarını beleşe göstermek için kurulan platform.
 • arayüz fena değil ama kanal içeriği çok kısıtlı görünüyor.
 • lig tv paketini sadece turkcell 3g üzerinden izletecek platform. bende aylık 15 lira verir, mis gibi izlerim süper final'i diyordum ama, kendi internet bağlantınızı kullanamıyorsunuz.
 • lig tv konusunda çok fazla sevinmemek lazım çünkü lig tv kanalları sadece iphone ve ipad te izlenebilecekmiş.
  http://b1204.hizliresim.com/w/l/4l9lr.jpg
  zaten uzun zamandır kullanımda olan "turkcell mobil tv" uygulamasının güncellenmiş hali gibi. önceden sadece lig tv nin 3 kanalı 10 tl iken şimdi bu lig tv paketine ulusal bir kaç kanal daha ekleyip 15 tl yapmışlar.
  fakat diğer özellikleri güzel gibi diziler, filmlerde ki seneçek çokluğu ve görüntü kalitesi olarak tatminkar.
  eğer zaten bir iphone, ipad sahibi iseniz bu uygulamayı yükleyip 15 tl lik paket + 10-20 tl arası değişen fiyatta bir tv-out kablosu ve 4 $ lık bir cydia uygulaması ile maç anında telefonunuzu tv ye bağlayıp maçları izleyebilirsiniz.
  ayrıca sezon başından beri bu uygulama ile maçları takip ediyorum (bkz: turkcell mobil tv). bir çok derbide digiturk web tv uygulaması ile sorunlar yaşanırken bu uygulamada server sebebiyle izleyemediğim maç olmadı. bazen telefonun 3g sinyali bulamayıp edge düşmesi ile kesintiler yaşadım.
  tabi bu değişiklik ve sunumdan sonra makul fiyatıyla bu uygulama populerleşir ve daha yoğun talep edildiğinde serverlar bu talebi karşılayacak mı bilemem. sanırım bunu cevabını da pazar günü alacağız.
 • az önce kullanmaya başladığım ve gerçekten de kullanışlı, harika bir uygulama. superonline fiber internet kullanıcılarına başlangıç paketi haziran ayına kadar ücretsiz. sonrasında ise 1.90tl..

  diğer paketlerin ücretleri ise daha farklı. zaten internet sitesinde fiyatlar çok açık bir şekilde yazıyor.
  facebook ve twitter bağlantıları var. ne işe yarıyor şuan için denemedim. ama twitter ve facebook aktivitelerini takip edebilirsiniz diyor.

  sizin içinde fikriniz olması hasebiyle bir kaç ekran görüntüsü aldım. o kadar da iyi niyetliyim.

  ilk izlenim;

  - kesinlikle donma yok
  - kanallar arası geçiş inanılmaz hızlı
  - ses ve görüntü kesinlikle harika
  - dizilerin son bölümlerini reklamsız şekilde izleyebiliyorsunuz
  - istediğiniz filmi o an satın alıp izleyebiliyorsunuz. fiyatlar genelde 4 tl. eğer prome kuponunuz varsa bedava (o kupon ne bilmiyorum)
  - paketleri arayüzden iptal edip, farklı pakete geçip izleyebiliyorsunuz. call center filan aramaya gerek yok

  ilk izlenimler bu şekilde. fiber interneti olanlar kaçırmasın derim. sokmuşum televizyonuna..

  http://i.imgur.com/cpe8l.jpg
  http://i.imgur.com/ciy18.jpg
  http://i.imgur.com/oawqz.jpg
  http://i.imgur.com/laf57.jpg
  http://i.imgur.com/lcrr9.jpg
  http://i.imgur.com/gh5eb.jpg
  http://i.imgur.com/zoh3n.jpg

  edit: şuan için kanal seçeneği biraz az. ama hız kesinlikle kusursuz. bu konuda tivibu'yu kesinlikle geçiyor. spor paketini hakkında bir fikrim yok lakin herkes bu şekilde yüklenirse eminim bi yavaşlama olur.

  şahsen en kral yerden kombinem var, çokta fifi..
 • paket fiyatları olması gerektiği gibi yalnız kanal sayısında sıkıntı var. mesela belgesel kanallarının eksikliğini anında hissettim. lig tv paketinin 14,90 tl gibi bir fiyat şaka gibi. artık kazığa alıştığımızdan mıdır nedir, gözüm pek tutmadı. zaten digiturkplay gibi saç baş yolduracaksa öte dursun. evvela superonline, digiturk, turkcell akraba firmalar olduğundan pek fazla ümitlenmesem de şimdilik güzel olmuş, hoş olmuş.. cepten, netten kota yememesi ayrı şükela olmuş.
 • gorunen o ki mac izleyen film izlemesin, film izleyen mac izlemesin gibi bir dusturla paketlendirilmis hizmetler.

  adam hem lig tv, hem de "paketten" film izlemek istedigi zaman mal gibi kaliyor.

  hele bir denensin, bir derbi performansi gorulsun, sonra bakilir. digiturk play mantiginda kapasite problemi yasanacaksa yanindan gecilesi olmaz ama. bekleyelim gorelim.
 • adı turkcell mobil tv iken değiştirilip turkcelltv+ olan uygulamadır. ben bunun lig tv paketini kullanıp, ayda 10 lira veriyordum. şimdi ise lig tv'nin yanına ulusal kanalları eklemişler ve fiyatını 15 lira yapmışlar. uygulama daha bir modern hava kazanmış, turkcell mobil tv ile kıyasladığımda. maçları izlerken şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ki buna derbiler de dahil. fakat daha önce de yazıldığı gibi tek dezavantajı, ulusal kanalları wi-fi üzerinden seyrederken, lig tv'yi ancak 3g üzerinden izleyebiliyorsunuz. bu da tabi ki kota sıkıntısını ortaya çıkarıyor.

  diğer yandan, lig tv açısından yapılan olumlu bir değişiklik ise, yanılmıyorsam mobil tv iken lig tv'yi sadece futbol maçları sırasında izleyebiliyorduk. şimdi istediğimiz zaman izleyebiliyoruz.

  edit: 3g'den izlenen yayınlar kotaya dahil olmuyormuş. o zaman şimdiki hali ile olmuş gibi duran uygulama. kafam kadar gulsah'a teşekkürler.
 • yeni bir uygulama ve insanların denemek isteyeceği bir dönemde sabahtan beri şifrem ile giriş yapamadığım servis. her giriş çabamda bana devamlı "şuan bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin" gibi bir cevap veren servis.
hesabın var mı? giriş yap