447 entry daha
  • aşırı sansürcüdür. seçip izlediğin filmlere bile sansür koyar.

bunun dışında ise benim sinema kanalları ile ilgili sorun yaşadığım platform. sinema kanalları siyah ekranda kalıyor, ne ses var ne görüntü. fişi çekip takıyorum, düzeliyor. aradan 5-6 saat geçiyor, yine aynı. ancak diğer kanallarda sorun olmuyor hiç, sadece sinema kanalları. defalarca çağrı merkezi ile görüştüm, tamam bu sefer düzeldi diyorlar, yine aynısı oluyor. dün yine görüştük, yine bu sefer düzeldi dediler. peki çarşamba arayın teyit için dedim. bu sabah yine aynısı oldu. şimdi yarın arayacaklar, düzelmedi dediğimde ne yapacaklar bilmiyorum.

edit : bugün gelip cihazı değiştirdiler, şu an yayın tamamen gitti. hiçbir şekilde giriş yapılmıyor. 2 saat telefon görüşmeleri vs. yapıldı. çözüm yok. başka bir birime ticket açıldı, onlar bakacak dediler. yani var olanı da bozup gittiler, çok iyi.

edit2 : bugün 3. gün ne arayan var, ne soran. sayelerinde bugünle birlikte 3 gündür çalışmıyor tv+

edit3 : gün itibari ile tam 6 gün sonunda tv+ açıldı. peki sonuç ne mi oldu. hala ilk sorunum devam ediyor. bir hiç uğruna 6 gün boyunca hizmet vermediler.

edit4 : 8. günde tamamen düzelttiler her şeyi. kullanılmayan günler için de ücreti düşeceklermiş faturadan.
592 entry daha
hesabın var mı? giriş yap