• sadece superonline fiber aboneliği mevcutsa üye olabileceğiniz bir garip tv streaming servisi. evimdeki farklı internet aboneliğim ile bağlantı kabul etmiyorlarmış altyapıları sadece fiber ile çalışıyormuş :)
  • yıl 2019 ve hala mac os x'te de çalışmıyor.
  • gonderdikleri push notification’larin gramer kontrolunu yapan yok sanirim.
  • türkçe yaz kardeş.(bkz: düşüyormu böyle)
  • arapça haber kanallarını hangi akla hizmet olarak koyduğunu anlamakta zorlandığım , dijital platform. mesela france24'ü neden bir insan arapça olarak yayına koyar, fransızca koy olmadı ingilizcesini koy , arapça nedir allasen.
  • bir kanalı izlerken 10 saniye ya da 1 dakika hatta 10 dakika geri almaya kalkarsanız taa ertesi güne geri gidiyor. bir tık geri sarınca 24 saat önceye gidiyor ve izlediginiz sey berbat oluyor. isten gelmissiniz haberlere bakim diyorsunuz. pazartesi haberlerini acip geri sarınca pazar günkü haberler cikiyor. 1 aydır bu duzelmedi. mail attim bir sorun var bekleyin diyip duruyorlar.
  • internet bağlantısı yanında sözde beleşe verdikleri, sadece haber izlemek için kullandığım televizyon hizmeti.

bilgisayarda izlemek için kullandıkları sistem içler acısı. chrome da plugin ile çözüm sunuyorlar. onu da üstte belirtildiği gibi 10 sn bile geri almak istediğiniz anda 24 saat öncesine ışınlanıyorsunuz. canlı yayın veya 24 saat öncesi başka seçeneğiniz yok. hadi bu sorunu çözdüler arayüz size zaten istediğiniz zamana gitme imkanı vermiyor. 10 sn diyorum ama 10 sn geri al gibi bir seçenek yok. sadece programların başına ve sonuna git seçeneği var. süre çubuğu 24 saati kapsayan bir çubuk ve istediğiniz noktaya getirmek mümkün değil.
  • evin salonunda ve mutfakta iki tv de kullanıyorum.2 yıllık taahüdüm (ne demekse)dolmaya bir ay kala yenieyim dedim.yenilerken ,yan oda için bir ay sonra yine arayacaksınız dediler.anlayamadım ama vardır bir hikmeti dedim.yan odanın son günü aradım,dedikleri gibi.tamam dediler .amma....biz şimdi bu yan odayı iptal edeceğiz,siz kutuyu teslim edeceksiniz bayiye.nasıl yani?
    sistem öyle.yeni kutu vereceğiz,120 tl de ödemesi var.
    saçmalamayın,çalışan kutu.asıl odayı nasıl değiştirmiyorsanız onu da değiştirmeyin dedim.
    hayır,sistem böyle.
    şak...tv yayınını da kestiler
    2 gün oldu,bekliyoruz.
    teknik servis gelecek ve yeni kutu getirecek,kurulum yapacak.
    120 tl ödeyeceğiz
    üstüne üstlük işi gücü bırakıp bayi arayacağız,kutuyu teslim etmek için.
    en komik olaylardan bir tanesi de :çağrı merkezinden arayan kızcağıza bize en yakın bayi nerede diye sorduğumda bana izmir den bir adres vermesi.
    superonline ve turkcell bizi yolunacak kaz görüyor herhalde.
    ayıp yahu
  • bilgisayardan bir türlü bağlanamadığım tv şeysi ben netten izlemek için para vererek aldığım şeyi bana an itibariyle izlettirmiyor
  • bir anda bazı kanalları ücretli hale getirerek bizlere tatlı bir süpriz yapan platformdur. üyelik yenilemeyi düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap