şükela:  tümü | bugün
 • turkcell'in yeni mobil uygulamasi.

  rehberinizde kayitli olmayan biri sizi aradiginda, arayan kisinin ad ve soyad bilgilerini ekrana basiyor. hatta aramalariniza konu bile ekleyebiliyorsunuz ki karsi taraf neden aradiginizi anlayabiliyor.

  cia uygulamasi gibi tum rehberinizi insanlar ile paylasmaya gerek duymadan calisiyormus.

  buyrun detaylar;
  http://www.turkcell.com.tr/servisler/upcall
 • rehberinizi insanlarla paylaşmıyormuş, aman ne güzel, ama o 200 sayfalık kullanıcı sözleşmesinin en altında ne yazıyor? veri işleme izni vermeyi kabul ettiriyor, ve "artık" iptal etmek için bir yol yok sitelerinde. bütün kişisel bilgilerin, telefon numaran, telefonla girip çıktığın web siteleri, aradığın numaralar artık köşedeki market tarafından da satın alınabilecek.

  not: kast ettiğim "iptal" seçeneğinin uygulama hesabı için değil de "veri işleme izni" için olduğu apaçık. bu uygulamayı değil başka bir uygulamayı da yüklesen bütün bilgilerin satışa çıkıyor.
 • turkcell calisani falan degilim ama yine de sallarken dikkatli sallamak lazim. uygulama hesabinizi silmek icin de bir yol bulundugu acik olarak servisin sayfasinda.

  "upcall uygulamasını indirmek için abonelik gerekmemektedir. dilerseniz uygulama içinden hesabımı sil diyerek uygulama hesabınızı silebilirsiniz."

  does this make sense mate ?