şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turkcell'in kablosuz özelliğe sahip 3g modemi. sarjlı olduğu için cebinizde ya da çantanızda iken dahi kablosuz bağlantıyı destekleyen cihazlar ile internete girebiliyorsunuz.

  üreticisi huawei.

  http://www.turkcell.com.tr/…turkcell-vinn-wifi.aspx
 • üzerinde 21.6mbps yazan cihaz. benim speed test sonucum 0.19mbps diyor ama. tebrik ediyorum kendilerini.
 • yine de pahalı bir hizmet. en ucuzu 24 ay kontrat ile; 4 gb? ilk 3 ay 24,40 tl?, sonraki 9 ay 34,40 tl?, sonra ki 12 ay da 38,69 tl?.

  ek; 43.2 mbps hızındaki vinnwifi modemin 4 gb, 8 gb ve sınırsız teklifleri için +159,90 tl'lik bir ön ödeme ücreti bulunmaktadır.
 • 14 yıllık turkcell kullanıcısı olarak kalitesine güvenerek, bir kaç gün önce iki yıllık sözleşmeyle satın aldığım modem ve internet erişim paketi.

  kutusunun üzerinde 21,6 mbps yazsa da en mükemmel sonuç şuradan öteye geçememiştir.

  ama efendim 21,6 mbps bağlantı bulunduğunuz yere, kapsama alanı bilmem neyine, havadaki nem oranına vs bağlıdır diyenlere el cevap: daha önce sabit 8 mbps bağlantım vardı.

  daha önceki internet servis sağlayıcımın* tam iki katı ücrete, üçte birinden az adil kullanım kotası* ve tam yarı hızına* erişmemi sağladığı için 14 yıl sonra, faturaları dışında küfrettiğim bir özellik daha sunduğu için turkcell'e mi, güvendiği her dağa kar yağdığı halde paşa paşa gidip abone olduğum için kendime mi teşekkür (!) edeyim bilemiyorum.

  aman ha uzak durun. aylık 90 lira ödeyerek keriz damgası yemeyin efendim.

  neyse, geçti 5, kaldı 725 gün. biraz sıkayım dişimi.

  (bkz: kendi kendini avutma taktikleri)

  (bkz: kendim ettim kendim buldum)

  (bkz: gg olmasın diye son anda kasmak)
 • iki yıllık sözleşmeye rağmen, daha ilk haftasında iptal şartlarını araştırdığım modem ve isp.

  tüketici hakları mahkemesine mi başvursam, iki yıl boyunca bu sıkıntıyı çekmektense cezası neyse verip kurtulsam mı diye düşünüyorum şimdiden.

  sözün özü: allah kahretsin böyle servisi...

  parasıyla rezil olmak isteyenlere tavsiye edilir...
 • bulunduğum yerde hala telefon alt yapısı olmadığı için bir ay daha uzatmak zorunda kaldığım dünyanın en pahalı interneti.

  (bkz: dünyanın en pahalı interneti benim bilgisayarımda)

  turkcell'in gerçek yüzünü görmek için turnusol kağıdı işlevi görmektedir.

  28 şubat'ta abone olmuştum. 28 mart'ta faturası geldi. ama bağlantı hala 128 kbps. 532'yi aradım.
  "ama efendim 30 gün dolmamış ki o yüzden hızınız 31 mart'ta normale dönecek" dedi çağrı merkezindeki şahıs. "iyi de 28 mart'ta fatura göndermeyi biliyorsunuz" dediğimde de "ama şubat 28 çekiyor" diye hatırlattı.

  benim de aklıma bir şarkı geldi. iki yüzlü fiyat/hizmet politikaları sunan turkcell için gelsin:
  (bkz: çektir git)

  ps: gg diye ispiyonlamayın boşuna. bu yazdıklarımın arkasındayım sonuna kadar. turkcell bu yazdıklarım yüzden bana dava açacaksa buyursun açsın. buraya yazdıklarımdan daha fazlasını bayideki şikayet formuna, kendilerine ve daha başka bazı platformlara yazılı ve sözlü olarak ilettim zaten.
 • (bkz: #33273506)
 • kendimi akşam akşam diego hızında hissetmeme neden olmuş "şey". artık terbiyeli sıfat bulmakta güçlük çekiyorum be sözlük...

  (bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
 • insanı çileden çıkarıp mümkünse internete girmeyip pc başında kafa saç yoldurandır.evin en ücra köşesinde çekip oraya masa sandalye atmanıza sebebiyet verip yaşam kalitenizi düşürür.
 • gayet kullanışsız bir modemdir, eğer bağlanan bilgisayar sayısı dört ve üzerindeyse şarjı bir saati zor geçiriyor.
  neyse ki micro usb ile şarj oluyor.