600 entry daha
  • 18 yıllık hattımı taşıyarak katıldığım etkinlik. hotspot mevzusu ve ceo'nun fantastik davranışları bu kararımda etkili oldu. hayırlısı olsun...
  • internet servis sağlayıcısı olarak dört senedir turkcell superonline’ı 60 tl ücretle kullanıyordum, 16 mb’e kadar dedikleri 6 mb’e bile çıkmayan krizlerden sonra taahhütümün dolmasına yakın aradılar, teklifiniz nedir diye sordum. oturduğum muhitteki altyapının artık 16 mb’i desteklemediğini bu yüzden hızımı 8 mb’e düşüreceklerini bunun yanında faturama da 2 tl lik bir zam geleceğini belirttiler (teklife bak ) vodafone ile görüştüm 50mb hızı tam olarak alabileceğimi ve ücretin de 45 tl olacağını söyledikleri anda değişikliğe evet dedim. hayvan gibi memnunum. öneririm.
    edit: vodafone tarifesinde akk 50 gb ancak bunu aştığımda da hızım sadece 16 mb e düşüyor. dert, tasa yok.
    vodafone reklamı yapmaya çalıştığımı söyleyenler oluyor özel mesajla, reklam yapmıyorum ancak bu şartlar da gönüllü reklam dahi yapılır, ensar çok bozdu turkcell i çook. ilginçtir ki mobil hattımdan çok memnun olmama rağmen beni vodafone a geçirten sebep ensar olayıydı, hayırlısı olmuş benim için.akk kaldırılması depreminden de zerre etkilenmeyeceğimi söyleyen firmadır kendileri ayrıca. mesaj şöyle : vodafone evde'den yeni yil surprizi! herkesten once limitsiz internet keyfini cikarin diye, 30 aralik tarihi itibariyla paketiniz ekstra ucret odemeden limitsize donusecek. ev keyfinize keyif katacaginiz limitsiz paketinizi guzel gunlerde kullanmanizi dileriz.
  • evet turkcell çekim gücü iyi tamam da biz de dağ başında yaşamıyoruz ki istanbuldayız, yani şartlar neredeyse eşit. turkcell kazık bir operatördür.
    yapılan eylem haklıcadır.
  • hem ev interneti olarak turkcell superonline fiber, hem de mobil şebeke olarak turkcell kullanıyorum. ancak her ikisi ile ilgili taahütlerim yakın zamanda biteceği için çeşitli arayışlara girdim.

hem ev interneti, hem de mobil şebeke olarak, vodafone'a geçmek için çeşitli girişimlerim oldu. defalarca müşteri hizmetleriyle konuştum.

ancak bir şeyi fark ettim. vodafone'da bir sistem, bir düzen ve profesyonellik yok. daha bana satış aşamasında çelişkili yanıtlar veren, internet sitesindeki kampanyayı dahi bilmekten aciz, konuşması sıkıntılı kişilerle çalışan bir firma, yarın öbür gün onlardan hizmet aldığımda ve bir memnuniyetsizliğim olduğunda bana nasıl davranacak?

evet, turkcell maaşallah kol gibi sokuyor. ensar falan da cabası. ancak en azından belirli bir profesyonellik ve işlerini düzgün yapma durumları var.

işim gereği ne cep telefonumda ne de internetimde bir sorun yaşayabilme lüksüm yok.

bu nedenle 12 ay daha taahüdü verdim, kafam rahat.
  • yapılan en mantıklı iş küçük şehirlerde bazen 4g çekmiyor onun dışında gayet güzel ve uygun
  • turkcell bugün arayıp "taahhütünüz haftaya sona eriyor, aynı paketi uzatalım mı?" teklifini verdiğinde fiyatını sordum. mevcut pakete %30'a yakın bir zam yapmışlar. "indirim yok mu?" diye sorduğumda yapamayacaklarını ifade ettiler.

vodafone tarifelerine bakayım dememle numara taşıma işlemini tamamlamam arasında 5 dakika anca vardır. redli 7 paket mevcut kullandığım paketten hem fiyat olarak daha uygun hem internet limiti daha fazla.

edit 1: başvurduktan 4 saat sonra sim kartım geldi. güzel mesele.

edit 2: vodafone 23 ocak'ta hat geçişini tamamlayacağını söylemesine rağmen 5 gün gecikti. bu süre zarfında telefonu kullanamadım. ilk günden kötü bir deneyim yaşattılar maalesef. taleplere de çok geç geri dönüş yapıyorlar.
  • eşekten inip yine başka bir eşek le yola devam etmek. huyları ve tepkileri farklı olsa da eşek eşektir.
  • 19 yıl ve 1 ay süreyle turkcell kullanıcısı olan annemin 2 yıldır 33 liraya kullandığı aynı tarifeyi yeni kontrat döneminde bir anda 49 liraya çıkartması sonucu mevcut tarifesinden daha fazla konuşma, internet ve sms içeren tarifeyi içeren vodafone’ın 29 liralık tarifesine geçmesiyle gerçekleştirdiği hadise.
    (bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı)
  • valla ben turkcellden çok memnunum platinum kullanıyorum müşteri hizmetlerine direk bağlanıyorum,20 gb internet var,turkcell içi sınırsız diğer operatörler için ise 2.000 dk veriyor, sınırsız fizzy,10 gb turkcell tv+,cinemaximum da bedava sinema bileti,havaş ve havaalanı indirimlerinde yüzde 50 ya varan indirim,araç kiralamalarda da öyle verdiğim para ise aylık 130 lira sürekli kullanırım bu avantajları da
  • ben aynı hatayı yaptım bir ay sonra ardıma bakmadan turkcell e döndüm. başkasıyla olmuyor sözlük.
1578 entry daha
hesabın var mı? giriş yap