şükela:  tümü | bugün
  • tarafıma yapılan hizmet vermeme akabinde gelişen hırsızlıktır.

2 ay önce ev değişikliği yaptım ve eski oturduğum yerde mevcut olan superonline internet paketimin yeni taşjndığım adreste altyapı yetersizliğinden dolayı hizmet verememekte olduğunu öğrendim.(ne fiber ne normal internet, bildiğin istanbul'un göbeğinde türk telekom'un 7 aydır internet altyapısı getirmesini bekliyoruz*)

mecburen turcell'in superbox kablosuz 4,5 g internet paketine geçtim ve gerek bu pakete geçmeden önce gerek geçtikten sonra yaptığım ona yakın görüşmeye rağmen turkcell, superonline ve superbox birimleri ne eski ev internetimi nakil edebildiler, ne iptal ettiler ne de dondurdular.

superbox ekibine defalarca söylememe rağmen ve internet sayfalarında da yazmasına rağmen superonline evde internet paketim iptal edilmedi. başlangıçta görüştüğüm superbox müşteri temsilcileri kurulum için gelecek ekibin imza karşılığında eski internetimi iptal sürecini başlatacağını söyledi. gelen ekip böyle bir uygulamanın olmadığını, superbox paketine geçer geçmez superonline evde internet paketimin otomatik olarak iptal olacağını söylediler.

sonuç? iki aydır kullanmadığım superonline evde internet paketinin ücretini ödemeye devam ediyorum. üstüne superbox kullanım ücretini ödüyorum.

bu konuda fark ettiğim başka bir saçmalıksa, turkcell, superonline ve superbox birimleri ayrı ayrı kayıt açtık sorununuza çözüm için dönüş yapılacak demelerine rağmen tarafıma hiçbir dönüşün olmaması.