şükela:  tümü | bugün
  • her biri yuksek cozunurlukte lifebox bulut sistemine yuklenmis harika fotograflar icerir

daha once gormedigim bir suru fotograf var hepsini arsivledim, bir albume ne kadar uzun bakilabilecekse o kadar uzun baktim. canim atam <3
  • atatürk'e hakaret edenlere tek tek birer birer gösterilmeli. bir insan geçmişinden,"ata"sından neden bu kadar nefret eder anlamam.
    mekanı cennet ruhu şad olsun.
    tanım:son türk hakanı ve başbuğu olan mustafa kemal atatürk'ün güzel fotoğraflarıdır.
  • paşam saygılar, seni sevmeyenin ta amk paşam, saygılar demiş miydim, ha tamam.
  • lan sen çocuklara tecavüz eden ensar vakfının sponsorusun, senin haddine mi atamızın adını ağzına alman.

ensar vakfı atatürk'ün savaş açtığı herşeyi temsil eder , sen önce bi pisliklerini temizle.
  • hepsi çok güzel de aga bu ne
  • (bkz: ensar)
    yutmadık anacım
  • arşivi t.c. başbakanlık atatürk kültür, dil ve tarih yüksek kurumu atatürk araştırma merkezi başkanlığı hazırlamış. fotoğraflar arasında atatürk'ün bilgisayar kullanırkenki fotoğrafı var. evet, bildiğimiz bilgisayar. sağ elinde mouse var.

edit: typo
  • ensar sponsoru turkcell paylasimiymis.

bir de atamiz boeing 737'ye falan binerken fotografi olaymis eyiymiş...
  • illa her şeyde bir bok bulcanız. ne güzel fotografları paylaşmışlar. bende hiç görmedigim fotoları gördüm. paylaşan iyi ki paylaşmış. duygulandım.
  • ensarcellin enayi muhalif avına çıktığını gösteren paylaşım. ibretlik paylaşım.