şükela:  tümü | bugün
 • http://www.cumhuriyet.com.tr/…yuzdu__isi_gitti.html

  http://www.birgun.net/…erfi-bile-alirdi-173373.html

  "tmmob fizik mühendisleri odası istanbul şube başkanı alper mertoğlu, ali ismail korkmaz eğitim vakfı’na (alikev) destek amacıyla kampanya başlatınca 12 yıldır çalıştığı turkcell’de tazminatsız işten atıldı.

  turkcell’de finans bölümünde sistem yöneticisi olarak çalışan, aynı zamanda lisanlı yüzücü olan mertoğlu, gezi direnişi’nde dövülerek öldürülen ali ismail korkmaz’ın anısını yaşatmak için kurulan, spor ve eğitim temelli faaliyetler yürüten alikev’e destek amacıyla, istanbul boğazı yüzme yarışmasına katıldı. yarıştan önce iki hafta boyunca oldukça ses getiren geniş çaplı bir kampanya yürüten mertoğlu’nun türkcell’deki işine, yarışa yalnızca bir gün kala, 21 temmuz’da son verildi."

  bünyesinde çocuk ve kadın tecavüzcüleri barındıran ensar'ın bir numaralı destekçisi olan turkcell'den gayet de beklenen bir hareket aslında. muhalif olup da halen turkcell hattı kullanan kim varsa, başlarına gelecek her türlü pisliği hak ediyordur nazarımca.
 • ayrıca işe alımlarda istihbarat çalışması yapıp ailesinde muhalif kişiler olanı reddeden tecavüz destekçisi yandaş firma davranışı.
 • dava açarak sağlam bir tazminat alması dileğiyle. üstelememek gerekiyor adamlar istemiyorsa başka bir yerde çalışmalı.
 • up up.

  adalet herkes için lazım. bir gün bu ülkede, bugün yaşanan her utanç için herkes hesap verecek.
 • ensar vakfı'na sponsor olan bir gsm şirketinden zaten böyle bir şey beklenirdi.
 • ya allahaskina elin orospu cocugu tecavuzculeri kollayan asagilik bir sirketi savunmayin bana. birakin yok mu baska firma. al 5 senedir vodofoneluyum sorun da yasamadim. hat dedigin nedir insanligini kaybetmektense.

  tanim: seriat ve pedofili destekcisi cakif sponsoru firma.
 • geçen gün arandım turkcell tarafından. mevcut internet sağlayıcımdan neden turkcell'e geçmem gerektiğini hızlı hızlı anlattı. cazip paketlerden bahsetti. düşünmediğimi söyledim, üsteledi. sonunda "beyefendi ben turkcell ile çalışmak istemiyorum"dedim. bildiğin sinirlendi adam.
  ensar vakfı olayını yeni öğrenmedik. ama sanki hiç öğrenmemişiz gibi, sözlükte bir ay önce turkcell'den bilmem gsm operatörüne geçmenin attan inip eşeğe bile binememek olduğu konusunda sayfalarca yazı yazıldı.
  olan bitenin unutturulmasına izin vermeyelim. en dandik başlıklarda güzellemeler yaparken, doğru olanı savunan insanları yalnız bırakmayalım.
  işte bak! senin benim yapamadığım yürekliliği bu adam yapmış. helal olsun!
 • (bkz: yobazcell)
 • eğer bu olay gerçekse pazartesi günü 15 senedir kullandığım turkcell hattımı kapattırmaya gidiyorum. vodafone'a taşıyacam numaramı. yapmazsam şerefsizim adiyim. zaten nereye baksam vodafone kampanyası var abi turkcell ile alakalı bir bok görmüyorum faydasını da görmüyorum.

  yazıklar olsun dedirten eylemdir.
 • 2 gün önce tayyibi bir güzel ağırlayan fener taraftarına selam olsun!