şükela:  tümü | bugün soru sor
  • enflasyonla mücadele kapsamında bip’ten enflasyonla mücadele kanalını takip eden herkesin internet paketini 2’ye katlamışlar.

kaan terzioğlu seni hiç sevmem, babanı da hiç sevmezdim ama turkcell gerçekten güzel hediyeler veriyorsun be...
  • siz de benim gibi, fiyatların ikiye katlandığını düşünerek girdiniz değil mi?
  • trol sandım gerçekmiş. güne güzel başlamaya neden olan sevindirici bir olay.
  • bu şekilde yapacaklarına tarifelerde indirim yapsalardı daha çok faydası olurdu enflasyonla mücadelede dediğim olay.
    sadece insanları daha fazla telefona bağlayacak enflasyona katkısı olmayacak, göstermelik turkcell' den külliye tribünlerine doğru bir oyun.
    ha olumlu mu olumlu ama enflasyonla alakasını göremedim.
  • katılıyorum, enflasyonla mücadele yapacaksan tarifelerde indirim yapman lazımdı terzioğlu kardeş.
  • ensar vakfına gidecek yardım da iki katına çıkıyor mu diye düşündürmüştür. ne yaparsanız yapın bu kara lekeyi hiçbir zaman silemeyeceksiniz.
  • turkcell diyor ki "gel vatandas whatsapp'i kullanma, bizim yerli ve milli bip'imiz var onu kullan, whatsapp kullandiginizda yazismalarinizi goremiyoruz, bip kullanin ki her bokunuzu devlete servis edelim"

turkcell'in firsattan istifade bigdata evreninde bizim iletisim aliskanliklarimizi devlete hediye etmek icin yapmis oldugu hamle.
  • fena olmayan kampanya.
    yine de görüşüm; enflasyonla mücadele edeceksen verdiklerini 2 katina çıkarmak yerine aldıklarını indireceksin ki kesemize faydası olsun.
  • babamın da 27 tl ödediği paket için 55 tl'ye çıkacağına dair dün mesaj aldığı durumdur. isterseniz güncel tarifenizi sorgulayın derim.sonra rezalet başlıkları açmaya başlarsınız benden söylemesi.
  • %10 yerine %100 destek diye övünecek firma olacak. yemezler tabi.