şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'yi yabancı ülkelere kötülemek için açılmış olan pkk sevici twitter hesabı.
 • yav he he, pkk sevici hesap! hoşunuza gitmeyen, duymak istemediğiniz şeyleri söyleyen herkes terörist tabi. bu kafa var ya taş devrini aratır.

  şu hesap tek başına türkiye kaynaklı hiçbir haber kaynağının yapamadığını, türkiye'de olup bitenleri ingilizce olarak tüm dünyaya servis ediyor. üstelik hiçbir maddi çıkarı olmadan. dünyanın dört bir yanından gazeteciler bu hesaptan takip ediyor türkiye'de ne olup bittiğini. ben ilgi ile takip ediyorum. siz de edin, hatta rt edin, destek verin.

  edit: bu ülkedeki birincil gündemin kürt sorunu ve buna bağlı olarak hdp olduğunun farkında değilsen, o senin problemindir. yaklaşık 100 yıllık cumhuriyetin değişen, değiştirilmeye çalışılan sistemi bile hdp ve kürtler üzerinden yapılıyor. e tabi gündem hdp olacak. bu bana ya da bu hesaba bağlı bir şey değil, hakikat böyle olduğu içindir. senin gündemin aleyna tilki, fatih terim ya da arda turan ise onlarla başbaşa kalmaya devam edersin.

  (bkz: entry nick uyumu)
  (bkz: fanboy)
 • bu hesap sayesinde anladık ki türkiye'de hdp dışında bir gündem yokmuş.

  turkey untold (hdp) olsa daha başarılı olurdu.
  takip eden gazeteciler, buna dikkat etsin.
 • türkiye'nin pedofili skandalını layıkı ile dünyaya servis eden hesap. çok merak ediyorum buna da pkk seviciliği diyecekler mi!

  https://twitter.com/…told/status/799607321240465410

  pedofili bir hastalıktır aynı şovenizm gibi. türkiye'de her 10 erkekten en az 7-8'inde bu hastalığın olduğundan eminim. benim çevremde dahi 16-17 yaşındaki kızlar ile (kendileri 23+) rahatlıkla çıkabileceğini söyleyenler var. yüzlerine de pedofili olduklarını ve bunun doğru olmadığını söylüyorum. komple hastalıklı bir toplum.
 • pedofili haberi yaptığı öne sürülerek pkk sevicisi olduğu gözardı edilemeyecek art niyetli twitter hesabı.

  öncelikle:
  (bkz: ad hominem)
  (bkz: #10879726)
  (bkz: #498464)
  (bkz: #13517782)
  (bkz: #10114222)
  (bkz: #28618917)

  +23 yaşındaki bireylerin +16 yaşındakilerle olan birlikteliğini de pedofili diye kestirip atmamak gerektiği kanısındayım.
  "sence bu tamamıyla kabul edilebilir bir durum mu?" sorusuna şahsî kanaatim olarak hayır derdim. her iki bireyin de reşit olduğu ilişki her açıdan daha makbuldur.
  ancak 16-17 yaş da pedofili denip kapatılacak bir yaş aralığı değildir. neden mi?

  (bkz: ephebophilia)
  (bkz: #25177634)
  (bkz: #30664951)
  (bkz: #33970865)
  (bkz: #38862063)
  (bkz: #54015378)
  (bkz: #56921669)
  (bkz: #60889522)

  ----

  pkk meselesine gelirsek;
  devletin imha ettiği neredeyse her leşi "masum gerilla" diye gösteren, arkasına gururla apo bayrağını alan, açık açık devlet(hükûmet değil bakın) düşmanlığı yapan, bunu terör yanlısı bir tutumla ve silah yoluyla destekleyen herkes pkk sevicisidir. müsaade edin de bunları dünyaya servis eden dahilî bedhahlara da pekâlâ pkk sevicisi diyebilelim.
 • unicefi kaynak gösterdiğini iddia ederek yalan haberlerini doğru haberler ile harmanlayan twitter hesabı.
 • türkiye'yi kötülemek için kürtçüler ve terörseviciler tarafından açılmış bir hesap.içinde çok fazla yalan haber var.bir o kadar da algı manipülasyonu yapıyorlar.

  ancak -maalesef- gerçek görüntüler de var.ancak bu durum bu hesabın pkk/ypg destekçisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.neden mi? çünkü ypg/pkk tarafından işlenen cinayetlere hiç değinmiyorlar.bu konuda hiç bir şey yok.

  cidden biz türkler ülkemiz hakında çok umursamasız.dünya'ya hakkımızda bir ton yalan haber saçan bir sayfaya karşı hiç bir şey yapmıyoruz.

  gerçi çok da garipsememek lazım çünkü zamanında ekşi'de pkk'lılar için gayet kullanışlı bir platformdu.