• youtube'de ingilizce de videoları olan bir kız. çeşitli yemek tarifleri ve makyaj tüyoları veriyor. genç kızlar seyretmesin.

https://www.youtube.com/watch?v=ujdjactkkqc

edit: arkadaşlar reklamı için para aldın diyerek mesaj atıp durmayın. 2 ay önce bir rastlantı sonucu ilginç bularak paylaştığım bir youtuber kendisi. ilginç geldi herkes görsün istedim. isteyen izlemesin.

edit: kanal adı değişmiş. princess lolitapie olmuş. hihihiii.

https://www.youtube.com/…l/uca5kmgdjihyuedunj-vy7hg
  • henuz sadece deep youtube'dan erisilebiliyor kendisine. video kalitesi bok gibi oldugu icin goz kanatiyor. videolari playback speed x2 yapilarak izlenmek uzere farkli bir teknikle cekilmistir.
  • --- spoiler ---

(bkz: buralar hep dutluktu) (bkz: 18 mart dünya turkish babygirl günü) (bkz: zamanında buralar para etmezdi)

--- spoiler ---

youtube kanalına baktıkça kendimi depresif hissettiğim youtube kişiliğidir. nedenini tam olarak anlayabilmiş değilim, ürettiği içerik yüzünden mi yoksa konuşma şekli yüzünden mi veya sadece izlediğim için mi ya da bütün videolarında tek başına konuştuğu için midir bilmiyorum. bildiğim tek şey, ne zaman denk gelsem içim bunalıyor, cam pencere açasım geliyor. hayır, ne görünüş olarak ne de içerik olarak bana hitap eden bir yanı var bu kanalın ancak istemsiz olarak videosunu açıp 3 dakika bile dayanamayıp kapıyorum. içinden çıkılmaz bir duruma sevk olmuş durumdayım. kendimi oksimoron olmuş hissediyorum. ben mi üzerine çok kafa yoruyorum bilmiyorum ama bu rahatsız olmanın yanında ayrıca turkish babygirl, veya gerçek adıyla bengisu bozkurt, için acıma ve üzüntü hissediyorum. kendimi üstün gördüğüm için mi onu bile bilmiyorum. bu kanal hakikaten benim akli dengemi yitirmeme sebep olabilir sevgili suserler. ciddiyim, bakın kendi düşüncelerinizi nedenselleştirememek dünyadaki en korkunç şeylerden birisi benim için. bir hareketin mantıksallığı yoksa, o halde ne var? içgüdü mü, alışkanlık mı, yoksa bambaşka bir şey mi? bilemiyorum açıkçası artık. belki de en başından beri mantıksal bir çerçevede yaşamıyordum, sadece mantıksallaştırıyordum hareketlerimi. tıpkı pavlov'un köpeği gibi, alıştım belki de. pavlov'un köpeği nedense hep kullanılıyor, neden bazı deneyler bu kadar popüler oluyor anlamıyorum. yok hapishane deneyi, yok kedi deneyi, yok köpek deneyi. neden bu kadar popülariteye açız ve istekliyiz insanlar olarak? hepimiz neden turkish babygirl gibi youtube kanalı açarak olmasa bile bir şekilde bağlantılı olmak istiyoruz diğerlerine? hadi diyelim ki aidiyet ve toplum falan fişman. o zaman ben nerede başlayıp nerede bitiyor? bazen bilemiyorum işte turkish babygirl, böyle aklıma takılıyorsun ve cevapları bulamıyorum. üzülüyorum bu yüzden, başıma ağrılar giriyor, ağrı kesici içip duruyorum ama nereye kadar?
  • akli dengesinin yerinde olmadığını düşündüğüm, kendini seksi sanan ama hiç de öyle olmayan bir kadın tarafından yönetilen ilginç bir youtube profili.
  • bu babygirl ise ben fetüsüm net

edit : aynı anda iki kullanıcıdan mesaj geldi sanırım paralı başlık beyler. ben de erkeğim zaten biri aşağıda kadın falan yazmış ayıp.
  • şu kadına laf eden türk erkeği çarpılır.

allah var çarpılır.
  • çok ilginç. destek olmak isteyen için papara hesap numarası bırakmış. aman tanrım.
  • cennet mahallesindeki pembe bile daha gerçek.
  • kıza sadece acıdım. yazık lan, şunun kanalına üye olun filan veya ne bileyim?

başıma bir şey gelmeyecekse... belki de kendince bir tarz oluşturmuş. bilemedim ki şimdi... iyi niyetli bir kızcağız yahu
  • özgüven patlaması yaşayan bir ergen zannedip linke tıkladım ama şu video sonrası akli dengesinin olmadığına kanaat getirdiğim, youtuber olmaya özenen bir arkadaşımız. dalga geçilecek ya da küfür edilecek bir yanı yok, türkiye'de her semtte ya da mahallede böyle bir tane mutlaka bulunur.
hesabın var mı? giriş yap