• sonunda muradına ermiş adanalı.

http://www.sporxtv.com/…/galatasaray/buyuk-bulusma-|-adanali-ronaldo-portekizli-ronaldoya-kavustuSXTVQ44929SXQ?ref=sx_embed

sevinçten ağladı lan çocuk. anası ronaldo'ya böyle sarılıp ağlamamıştır.
  • insanın içi herifle dalga geçmeye el vermiyor. temiz kalpli saf bi çocuk. buluşmalarının ilk anındaki şokunda ronaldo da ulan eşek kadar herif heralde gayrimeşru çocuum değildir lan diye bi kaç saniye kendi içinde hesaplaştı galiba.
  • geçenlerde beyaz tv'ye çıkıp yalvarmıştı ronaldo'yu görebilmek için. çocuk sırf bu benzerlik için kaşlarını bile almış hatta. maksat kendime kahraman edindiği adama olabildiği kadar benzemek. bugün de gidip o hayalindeki adama koşup sarıldı amk. zaten o esnadaki tepkilerinden belli bugünü ne kadar hayal ettiği. "inşallah zengin olurum" hayalinden öteye gitmeyen adam da çıkıp taşak geçiyor işte bu görüntüyle. o çocuğa bugün gidip seni öldürmem gerekiyor desem çıkıp bana "çok da sikimde" der. gözün aydın kardeşim :(
  • kramponla beyaz show'a çıkan şahsiyet.

acilen ulaşmam lazım. kaşlarını nerede bu derece kalkık aldırıyor öğrenmem lazım. 10 yıldır ben bulamadım kız başıma öyle kaşçı.
  • ilk şaşkınlığını attıktan sonra fotoğraf çekenlere verdiği cool pozla gönlümü fethetmiştir.
  • sabah sabah izleyince gözlerimi yaşartmış gençtir. bir insan evladının mutluluğunun bu kadar net bir şekilde yüzünden okunabileceği durumlar çok nadirdir. insan ister istemez duygulanıyor izleyince...
  • dün gece herkesten daha farklı sevinendir. mutluluğu görülmeye değer olmasının yanında, onu kırmadan yürekten defalarca sarılan cristiano ronaldo'ya helal olsun.
  • kendisi adina mutlu oldum. hem de cok.
  • bu gecenin en mutlu insanlarından birisidir.
  • şu videoyu izleyinceye kadar ronaldo'yu hep kasıntı bir tip olarak bilirdim. ama bu akşam yanıldığımı anladım. adam, bizim apaçimizi o kadar canı yürekten sarıyor ki, çocuk kadar ben mutlu oldum valla. bizimkiler olsa surat iki karış zoraki bir poz verir ya da vermez, cool olacağım diye kasılmaktan kaslarda tetanoz oluşur, e-5'te çalışan gece emekçilerinden hallice çiğnedikleri sakızla, şapkalarını burunlara kadar indirip gariban çocuğu ittirerek transit geçerler. annemin sürekli vurguladığı " okumuşsun ama adam olamamışsın" sözünün sahalardaki versiyonunu oluştururlar. velhasıl bizimkiler cr7'nin hem futbolunu hem de kişiliğini örnek almalılar-mışşş meğer.
hesabın var mı? giriş yap