şükela:  tümü | bugün
  • ülkenin cryptocurrency alanında gelişmesini hedefleyen başta "kaptan" olmak üzere uzmanlardan oluşan türk kripto ekibi.

twitterda şöyle bi teknik analizlerine bakayım dedim , nerdeyse hepsi tutmuş , telegram grubundada baya bi insan birikmiş.

kripto işiyle ilgileniyosanız takip etmenizde fayda var , ayrıca bi çok defa coin konusundaki ustaların kendisine hocam dediğine şahit oldum.

(bkz: yapışın)

twitter : @turkishdolphins
  • eğer profesyonel biriyle çalışmak istersem sanırım bu ekibe katılırım. geçende bir analiz için özel mesaj yazdım kendisine çok kibar bir şekilde cevap verdi. analizleriniz için buradan da teşekkür ederim.
  • twitter'da kripto paralar konusunda ki en yetkin, en karakterli isimlerden, hiç boş attıp tuttuğunu görmedim.
    binlerce takipçisi var ama mesaj kutusu hala açık. ara ara sorular soruyorum kendisine, sağolsun çok yardımcı oluyor. hele ki herkesin azcık tanıtım yaptıktan sonra ücretli gruplara geçtiği yerde böyle olması takdire şayan. teşekkür ediyorum kendisine.
  • twitter'da diğer birçok fenomen gibi, bazı dolandırıcıları takip eden kişi! şüphe uyandırıcı.. alina gitmiş yerine bu gizemli kişilik gelmiş.

durumdan haberdardır değildir bilemem tabii.