şükela:  tümü | bugün
  • içinize ne kadar dert oldu bu erasmus'a giden türk kızlarının sevişmesi. bırakın bu ikiyüzlülüğü, kime ne yahu? erasmus'a giden türk erkeklerinin cinsel hayatıyla neden bu kadar alakadar değilsiniz acaba?
  • bir tane adamın söylemesiyle doğrulanamayacak genelleme tümcesi.
  • haklı olabilirler. erkek ne ki kızdan ne bekliyorsunuz? rusya'ya ya da ukrayna'ya giden erkekler farklı mı?

ayrıca türkiye'nin sorunu değil bu, bir coğrafi sorundur. iran kızları ya da erkekleri de pek farklı değil bizden mesela.

düzenleme ve ekleme: sorun derken orada kastettiğim gidip erkeklerin, kızların sevişmesi değil. bizim coğrafya insanının cinselliği çok fazla baskı altına alması.
  • kendi gözlemlerime dayanarak söylüyorum: avrupa'ya (genelde eğitim almak için) gelen çoğu yabancı - eğer konuşma sorunu yaşamıyor ve eli yüzü de düzgünse - se-vi-şi-yor… sevişiyor! özellikle baskıcı, geleneksel bir toplumun çoğunluğunu oluşturduğu bir ülkeden geliyorlarsa buraya gelip de sevişmeyen insan yok. sevişmek burada o yataktan kalkıp başka yatağa yatmak, kucaktan kucağa zıplamak da olur; düzenli bir ilişkiye başlamak da olur.

türk kızlarına özgü bir durum değil bu. kız olmasıyla da alakası yok bunun. gay bir arap, lezbiyen bir brezilyalı ya da heteroseksüel bir türk kızı olsun. içinden geldikleri toplumdaki baskının ve ailenin olmadığı yerde herkes daha rahat davranabilir. buna da hakkı var. o yüzden sevişemiyorsanız kafanızı sevişenlere takmayın. hatta kafanız yerine elinizi kullanın, rahatlarsınız.
  • screenshotlarla falan uğraşıldığına göre büyük bir kuyruk acısı mevcut.
  • gayet doğru tespittir. türkiye'de onlarca abaza erkek yazarken namuslu rolu oynayan kızın ilgi görmeyince bir anda karakterinin tam tersine dönmesidir veya (onlarca abaza erkeğin yazma şartı hiç değimez) namuslu rolu oynatılan kızın istediği gibi davranabilmesidir.
    bu arada türk insanında hep yabancıya özentilik olduğu için onun da bir etkisi mevcuttur.
    bu noktada türkiye'de bir sevgilisi yoksa kimseyi ilgilendirmez. geri döndüğünde yine namuslu ayağı oynamaya devam edebilir bu onun karakteridir ki erkekler beğenmiyorsa onlara en kaba tabirle yürümez, instagramdan fotoğraflarına yorum yazmaz, mesaj atmaz. yerine erasmus'ta kolaylaşmayan birilerini arar.
    eğer ki sevgilisi varken yapıyorsa bu başlığa gelip kuyruk acısı mevcut yazarlar. ki kimin başına gelse kuyruk acısı olur. hem aldatacak hem de karşı tarafı ezikleyecek kadar aşağılık olmak yeni moda sanırım.
  • turk erkegi icin turkce meali "sen gelme ulan ayi" olan cümle.
  • kendi milletini bu kadar aşağılayan bir ülke dünyanın hiç bir yerinde yoktur. bravo!

edit: arkadaşlar lütfen biraz akıllı olalım. nedir yani karşı cinsi aşağılayınca kendinizi tatmin mi ediyorsunuz? bende bir erkek olarak kadınların egolarını, saçma sapan hareketlerini falan sevmiyorum ama sonuçta aynı ırktan geliyoruz. bunu burada bu kadar reklamize etmeye gerek yok.
  • benim açımdan ne yaptıklarının çok da bir ehemmiyeti yok, lakin şu cümleyi bir türk erkeği yazmış olsa olay çıkardı. feminikler başlığa üşüşürdü. burada ise bu laf üzerinden yine türk erkeğine laf çakma çabaları, aman tanrım.

not: bu cümleyi sarf eden fin erkeğinin mantalitesi de ortalama bir türk erkeği veya kızı kadar sağlıksız, onu da belirtmeden geçmeyeyim.
  • şaşırmadığım cümle. kezofeminist ve meriçler aksini iddia etse de erasmusta cum bucket haline gelen türk kızları herkesin malumu. grup sekste tr'de olsa 3//10 kabul edilecek adamları tarafından üstlerine sıçtırtıp tr'ye gelip iffetli kadın rolünü oynayarak bir enayiye kapağı atmaya çalışırlar. zar dikimleri vs. de orada halledilir. tıp o kadar gelişti ki artık %100 kanama garantili zar dikimi yapanlar var.

erasmusa giden tüm kızlar mı öyle? elbette ki hayır ancak evleneceğiniz kadının yalan söylemediğini asla bilemezsiniz. .dünyanın en gavat erkeği bile olsanız yurt dışına çıkmış bir kadınla evlenmeyin. orada yaptıkları seksin ne kadar renkli olduğunu bir bilseniz bırakın o kadını eş olarak almayı 10 metreden fazla yaklaşmazsınız. her insanın gavatlığının bir sınırı olduğunu düşünüyorum. yoksa yanlış mı düşünüyorum?