• yönetici ve beyaz yaka atamalarının adıyaman menzilden yapıldığı kurum.
  • son bir yıldır ne hikmetse hiçbir şekilde memur alımına ihtiyaç duymayan(!) thy yan şirketi. gariptir ki iş ilanı da yayınlamazlar, sitelerinde iş başvuru formu yoktur. hani olur da iki dünya bir araya gelir falan elemana ihtiyaç duyarlar, o zaman da fasulye misali topraktan sulayıp yetiştirecekler sanırım. ihtiyaç duymamak bahane, gençlik kolları şahane.
  • bavulları dan dun atıp da kıran, bana 2 saatlik uykuyla 20 kilo eşya taşıtmış arada canı isterse linç hizmeti de veren kalitesiz şirket.

3. havalimanı yapılıyormuş da dünyanın en büyük havalimanı olacakmış, istanbul hub olacakmış adkajdslkdkssk lol bu hizmetle sizin neyinize be hub olmak. azıcık ufak atın.
  • her yıl binlerce kişiyi işe alıp binlerce kişiyi işten çıkartan şirket, gece gündüz sürekli mesai vardır uçaktan uçağa koştururlar 1,5 gün haftalık tatil ve 6 gün mesai yaparsınız yemek yiyecek vakit bulursanız şanslı olursunuz.
    maaşlar süreki bir yerinden kesilir.
  • her yıl binlerce kişiyi nasıl aldıkları belli olmayan şirket. havalanında çalışan arkadaşlarım alım var diyor ancak şirketin hiç bir bildirisi yok. ben anlamadım bu işi.
  • türkiye’de en yüksek maaşı veren yer hizmetleri firmasıdır. içerisi ak parti gençlik kollarından hallicedir. yds den 85 üzeri puanınız varsa 500 lira dil primi alırsınız. kadrolu personeline yılda 3 kere çift maaş verir. eğer ak partiye oy vermiyorsanız kesinlikle orada olmak istemezsiniz.
  • yakın bir zamana kadar çalıştığım thy iştiraki şirket. içerisindeki 10 bin personelden 1 tane torpilsiz bulamazsınız. ben de torpille girdim elbette. fakat akp'li olmadığınızı farkettikleri anda kıçınıza tekmeyi koyarlar tabi benim gibi. tamamen partizan, tamamen torpil, tamamen yalak bir firma.

thy den bir başkan, müdür veya şef uçacak olsun, bebesinin bezine kadar temizlerler. tgs müdürü bile thy müdürü karşısında ceket ilikler, gözlerine bakamaz bile. havalimanı karşısında karşılanır, lounge'a kadar eşlik edilir. bavulları tgs personeli tarafından direk girişte alınarak işlemler tamamlanır, biniş kartları ayaklarına kadar götürülür. daha tv de "bu kadar olmaz" diyeceğiniz nelere şahit oldu bu gözler...

elbette hiç birinin suçu yok fakat, dış hatlarda (business dahil), gram ingilizce bilmeyen personeller çalıştırılır. 50 kişilik ekipte 3 bilemedin 4 kişi bilir ingilizceyi.

rezil, ahlaksız bir firma.
  • age of empires oynar gibi personel basan yer hizmetleri şirketi. aldığından daha fazlasını da çıkarıyorlar. bilin bakalım neden :) *

yeni limana geçince bir de 'ask me' personelleri servis vermeye başladı fakat zerre ingilizce bilmiyorlar. geriye kalan departmanlarında da durum pek farklı değil.
  • yeni uygulamaya geçirdiği ask me personeli diğer personelinden daha güler yüzlü ve bilgili olan, belli pozisyonlara ulaşmış kişileri gördüğünüzde hele ki ingilizce konuşurken (!) duyduğunuzda sen buraya nasıl geldin diye şaşıracağınız, takım elbiseyi giyenin egosundan önünü göremediği şirket. ama bir tık bağımlılık yapan yanı da var eleştirsen de ayrılamıyorsun
hesabın var mı? giriş yap