• kayseri macinda ayni sorunlari bende yasadim...onceden bi sorun oldugunda teknik servis elemani ile online chat yapip sorun aninda duzeltilebiliyordu...artik online chat olayini kaldirmislar...boyle muthis bir musteri hizmetinin kaldirilmasina anlam veremiyorum...bir elestirimde telefon actiginizda karsiniza ingilizce konusan birisinin cikmasi gercekten gulunc bir olay...sanki allahin jonny si fener macinda yasadigi sorun icin ariyacakmis gibi...tamam anladim ingilizce actin telefonu, goruyosun karsindaki adam allahin turku, nedir bu iskence, ayni dili konustugun adamla neden el alemin dilinde anlasmaya calisiyosunki, ayip oluyor yani kandirmayalim kendimizi....bu kadar elestiriden sonra goruntu kalitesi olarak paranizin karsiligini fazla fazla alacaginizi soylemeden gecemiycem...cekinmeden alin derim....
  • ogle molamda 13 agustos 2004 gaziantepspor galatasaray maci'nin ilk yarisini izledigim ve performansindan son derece memnun kaldigim bir web sayfasi. uzun zamandir gurbet ellerde yayinonline'in yetersizliginden adam gibi bir mac keyfi ya$ayamayan futbol severleri memnun edecegini du$unuyorum. maci satin alir almaz wmp'dan bir link geliyor kar$iniza, onu tiklar tiklamaz da canli yayina baglaniyorsunuz. eger acilmazsa buyuk ihtimalle cookielerinizi kaldirmaniz gerekiyor demektir. canli maclar $6.85 ve paypal ile rahatca ve guvenli bir $ekilde odemenizi yapiyorsunuz. en guzel tarafi yayini kesintisiz, kopmasiz, buffering mafiring olmadan adam gibi seyredebilmeniz. tabi goruntunun geldigi cerceveyi ne kadar buyuturseniz cozunurluk o kadar azaliyor ve hafif bir bulanma oluyor ama bundan iyisi de $amda hafiz esad, pardon kayisi..
  • 3mbps cable baglantisi ile tv kalitesinde goruntu aldigim, hatta bilgisayari tv'ye baglayip yillardir ozledigim mac keyfini 5-1'lik gs-kayseri macini banttan izleyerek attigim web sitesi. turkiye'den baglanip mac izlemek internet hizi acisindan cok akil kari olmasa gerek. zaten adamlar tahminimce serverlarini milletin avrupa ve abd'den baganacagini dusunerek amerikada bir yerlere koymuslardir. derbi maclari canli yayinda izlemek nasil olur onu bilmiyorum bir denemek lazim.

burada suna da degineyim, maclari izle -ve-ode* yapiyorsunuz ($4.95 banttan, $6.95 canli yayin) veya 1 aylik erisimi $29.95'e aliyorsunuz. fakat eger aylik erisim alirsaniz sadece canli yayinlar dahil, yani izle ve ode yapamiyorsunuz. aklinizda olsun.
  • sanirim lig tv'nin actigi bir site oluyor kendileri.. aylik ucret odeyerek lig maclarini izleyebiliyorsunuz.. gurbet olanlarin hosuna gidecek bir durum..
    bu hafta 6 agustos 2004 caykur rizespor fenerbahce macini test yayini yapmak icin bedava gosterdiler.. ve ben de ordan seyrettim... goruntu cok super olmasada gayet hizli idi... pozisyonlari gayet guzel seyredebiliyorsunuz... yanliz net baglantimin cok hizli oldugunu da hatirlatayim.. hizli bir baglantiniz yok ise sorun yasayabilirsiniz...
  • digiturk'un 2005-2006 sezonu maclarini internetten yayinlama hakkini ipworldtv'ye vermesiyle pek bi olayi kalmamis site...
  • düzenli aralıklarla spam yapan, listeden çıkmak için tıklayın linkine tıklandığında hata mesajıyla karşılaştığım, sitedeki iletişim formunu kullanarak bunu bildirdiğimde "ilginize teşekkürler, gereği yapılacaktır" gibi bir e-posta aldığım, ancak hala spam'lerine maruz kalmaya devam ettiğim site.
  • digiturk'un yeni sezonda (2005-2006) lig maclarinin internetten yayin hakkini vermedigi site. cok yazik oldu cunku yanilmiyorsam gecen sezonun sonlarina dogru epey bir yatirim yapmislardi yeni server, vs. icin.
  • amerikadaki insanlari hedef aldiklari da dusunulurse nasil oluyor da paypali kabul etmiyorlar anlamanin mumkun olmadigi site. uzun zamandir boyle bir siteye kredi karti numarami vermemistim, o da oldu gs-fener maci yuzunden. maci 7 farkli link uzerinden gosteriyorlar kupa finali icin, asiri yuklenmeden biri cokerse diye herhalde. goruntu az karli ama olsun varsin.
  • mezunusa.com'dan ilgili linklere tiklayarak da ulasilabilen bir site. kontor hesabi, mac basi, aylik, senelik gibi bircok secenek icerisinden yayin alisverisinizi yapabilirsiniz. farkli tercih imkani, futbol manyakliginizin turkiye disinda test edilmesine olanak sagliyor.
    mezunusa.com veya mezun.com'dan alacaginiz yuksek miktarda kontorlere 2 saatlik beles yayin promosyonu var. 15 gun icerisinde herhangi bir macta kullanabileceginiz icin, derbi maclar oncesi kontor yuklemeniz onerilir.
    bu sekilde 5 mart 2005 galatasaray besiktas macini izledim, derbi merbi dinlemeden hicbir sekilde kesinti olmadan maci bitirdim. bir dahaki macta kampuste uygun bir anfi bulunur, valize ilk konulacaklar arasinda bulunan formalar cekmecelerden cikarilir, kardes kardes asagisehir*'da formalar camlarda turk usulu tur atilir ve 6.99$'a essek gibi ekranlarda mac izlenir.
    binlerce mil uzakliktan sapsal necatiye milyonlarca gs'li ile ayni anda kufredebilecegim aklimin ucundan gecmezdi,cagin en buyuk icadi internete sonsuz tesekkurler.
hesabın var mı? giriş yap