şükela:  tümü | bugün
2955 entry daha
  • son avrupa şampiyonası elemeleri maçlarının birindeki kısa bir görüntüsüyle de olsa kanımca takım olamamayı göstermiş, ilk okul yılları zamanı sıkı bir mahalle maçında bunu yapsak, takımdaki ağbilerimizin, en az birimizin ağzına sçabileceği ve bizim de haklı biçimde utanarak cezamıza razı olacağımızı göstermiş pozisyon:

    sanırım son dakikalara giriliyor, takım aceleyle taç kullanacak. aralarında yaklaşık 15-20 metre mesafe olan iki oyuncumuz (biri ardaydı sanırım, diğeri g. gönül olabilir, fazla dikkat edemedim tvden gördüğümde) sahanın iki ters tarafına aynı anda tacı kullandı! birbirinden habersiz. bilemiyorum sokakta, özellikle işte ağbilerle oynadığımız sıkı mahalle maçlarında, yani ciddi konsantrasyon, hatta saygıyla, ufacık halimizle asla böyle yapmayacağımız konsantrasyon, takım bütünlüğünden uzak o hareket kimlere ne anlam ifade etti. (la kurallar değişse, aynı anda iki ayrı taç kullanılabilecek olsa eyvallah da, oğlum ne haldeydiniz yazık be, üstelik bir zamanlar özel bir değeri olan milli takımda bunu yaptılar, fatih terim'in takımında!). he hakem olsam, yazık lan böyle konsantrasyonsuzluk, takım olamama halinize müdahale ediyorum diye oyunu durdurup, iki oyuncunun taç attığı yerin ortasını gösterip, tek adamın bu taçı atma hakkı var, aha onu da ancak böyle kısa bir mesafede birbirinizden herhalde haberdar olarak atarsınız diye tribünlere doğru elimle işaret ederek gösterebilirdim.
  • valla a milli takımı bilmem de beşiktaş bu sene kadro olarak bence tarihinin en iyi kadrosu. aldığı skorlardan dolayı demiyorum. kadro çok iyi gerçekten. beşiktaş bu sezon şampiyonlar liginde acaip sürprizler yapacak. izleyin görün.
  • keşke elimizde bir b takımı olsa dediğim takımdır...
142 entry daha