şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: balık baştan kokar)

  anladınız siz o başı.
 • bi bizimkilere bak bide milletin topçusuna bak.
  https://twitter.com/…skor/status/916370097077456904
 • harun (onur)
  g.gönül (kaan ayhan)
  çağlar
  ömer toprak
  caner
  okay
  oğuzhan
  yusuf yazıcı
  cengiz ünder
  emre mor (a.kadir)
  cenk tosun (enes)

  vallahi şu kadro; bugünkünden ve daha öncekilerden daha heyecan verici. yapılsın artık şu revizyon.
 • menajerlerin çiftliği olmuştur. bir takım menajerlerin kafalarına göre 11 yazdığı bir takım haline gelmiştir.

  kendi takımında oynayamayan ve süper ligde uygulanan yabancı sınırının harika bir kararla genişletilmesiyle foyası ortaya çıkan tayfanın gövde gösterisi ve hizipçilik yapma yeri haline gelmiştir.

  kendi kulubünde aldığı maaşın 2 katını tek maçlık (2015 izlanda maçı) galibiyetle cebe indirenlerin yeri olmuştur. yani türkiye'nin her yeri gibi birilerinin rant kapısı haline gelmiştir.

  onun bunun referansıyla federasyona gelen bir takım orospu çocuklarının bedava seyahat yapma aracı haline gelmiştir. euro 2016 için fransa'ya beleş giden kafilenin nüfusu nerdeyse izlanda nüfusu kadardı.halkın parasını yiye yiye bitiremediler orospu çocukları.

  siyaset yapmıyorum lan vallahi bak. öyle olunca akp nefreti gözünüzü kör etmiş diyorlar. alakası yok. gruptan çıkma ihtimalimizin 5.maçta kaybolduğu yıllardaki milli takım şu mağlubiyeti almazdı, ama alsa bile şu maçı alpay,nihat,tuncay,ilhan oynasa yenildik diye hüngür hüngür ağlardım. şu milli takım ise sadece tiksinti veriyor.
 • yorumun aşağısındaki tarihte oynadığı futbol olarak. arada gazla oynayan temeli olmayan nispeten genç ve yaşlı oyunculardan oluşan takımdır.
 • (bkz: adam's family)

  hangi harflerin büyük olduğunu biliyorsunuz.
 • herkes 2018 yazında rusyada top oynayacakken bunlar yunan adalarında mikonosda karı kızlarla oynayacaktır.
 • bilerek ve istenerek sabote edilen takım.

  lucescu'nun geldiği günden bu yana her mevkide kaliteli ve genç alternatifler olmasına rağmen sırf yabancı kuralı geri getirilsin diye sabote edilmiştir.

  oğuzhan'ın kadroya kamuoyu baskısı ile alınması, mehmet topallar, emreler ardalar vb rezalet tiplerin kadroya çağrılması,cengiz ünder, abdulkadir gibi adamların çağırılmaması vs hep bu sabotajın ürünüdür.

  sebebi de aha milli takım çok kötü gidiyor gördünüz mecbur yabancı sınırı kaldırılmalı fikrini pompalamak.

  vatan haini arayan çok uzaklara bakmasın. lucescu parasına bakar, kendisine ne söylenirse onu yapar, istenen demeçleri verir olur biter. gelmiş 124 yaşına, prestijini yapalı 15 sene olmuş, umrunda olmaz zaten gerisi.

  17 yaşında çocuk bile oynatmaz arda'yı. sabri'yi ve selçuk'u kadroya alıp da cengiz ünder'e ve serdar aziz'e yol vermez.

  hepsi tiyatro bunların, yabancı sınırının getirilmesi için yol yapıyorlar.
 • arkadaş, dünya kupası ve avrupa kupasına katılmama gibi bir lüksümüz yok mu bizim? eurovision’da her sene rezil olurduk; sonra çekildik, rahatladık.

  bu elemelerden de çekilsek, en azından milyonlarca liramız boş yere teknik direktörlere, çapsız futbolculara dağıtılmaz.
 • artık bu takımın yaptığı maçlardan tek beklentim, ümidim tuttuğum takımın(gs) hiçbir oyuncusunun yorulmaması ve sakatlanmamasıdır. çok şükür ki bir tane bile oyuncumuz oynatılmadı.