şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bence artık gerçek problemden bahsetmenin vakti gelmiştir sevgili dostlarım.

  öncelikle türkiye'de yaşayan araplar değildir bahsettiklerim. araptan çok arapçı görünen ve aslında yıllardır ingiliz kontrolünde olan bir gruptan bahsetmek isterim.

  atatürk döneminde eksik bırakılmış, atamızın çözmeye ömrünün yetmediği bir sorundur türkiye'de arapçı sorunu.

  temelleri kanuni döneminde, ebu suud adlı bir şeyhülislam bozuntusu tarafından atılmış bir grup mevcut. ebu suud denen şahıs, osmanlı içinde anadolu'yu araplaştırmak ve türk geleneklerini yıkmak için ilk çabayı gösteren kişidir.

  maalesef yıllar boyunca osmanlı, türk örf ve adetlerinden kopmuş, bedevi kültürü etkisine girmiş bir vaziyette yıkıma sürüklenmiştir.

  nerde modern ve yenilikçi fatih sultan mehmed nerde yobaz ve gerici abdülhamid.

  bu grup sadece osmanlı'yı yıkmakla yetinmemiş, 1900lerin başında ingiliz yardakçılığına başlamış ve osmanlı içinde arap isyanlarının başlaması için çabalamışlardır.

  nitekim 1. dünya savaşında başarıya ulaşmış ve zayıflayan osmanlıyı parçalamak için ordular kurarak ortadoğuda leventleri katletmeye başlamışlardır.

  yıllar boyu bu beyin yıkamaya maruz kalan türklerden bazıları, bu arapçı dediğim grubu oluştururlar. aslen arap olmamakla birlikte kendi milletinden nefret eder, her fırsatta türkleri kötülerler.

  türk kökenli her kültüre, her söze, her lidere düşmandırlar. iç dünyalarında arap kontrolünde bir anadolu rüyası vardır.

  ancak tarihte en büyük darbeyi büyük bir türk generali olan ve hayatı boyunca asıl mücadeleyi türkiyedeki arapçılara karşı vermiş mustafa kemal atatürk'ten yemişlerdir.

  atatürk, bunların hayalindeki ingiliz denetimindeki arap anadolu devletini engellemekle kalmamış, tarih boyunca sapık ideolojilerini yaydıkları cemaat, tekke, zaviye ve arkasına sığındıkları halifelik makamını da kaldırmıştır.

  o nedenle en nefret ettikleri kişi ne ingiliz ne amerikan ne de yahudidir. öz be öz türk çocuğu atatürk'tür.

  ancak maalesef en başta da dediğim gibi ata'mızın ömrü bu grubu anadolu'dan tamamen silmeye yetmemiştir.

  atatürk sonrası dönemde, ingiliz desteği ile yine toparlanmış ve adalet partisi çatısı altında ingilizlerin tüm taleplerini yerine getirmek için bir çaba içine girmişlerdir.

  buradaki temel amaç, türkleri sindirmek ve ortadoğudaki devletçikler gibi tamamen ingiliz denetiminde bir devlet yaratmaktır. bu devlette istedikleri gibi at koşturacaklar, kızlarımızı mal olarak alıp satacaklar, kendilerine şeyh emir vb lakaplar alarak paraya para demeyeceklerdir. temeldeki hayal budur. biz türkleri de köle yapmaktır.

  bu grup islam dini içine öbeklenmiş ancak islam ile alakası olmayan, paraya ve şehvete tapan bir gruptur. dini yüceltmek gibi bir amaçları yoktur. onların peygamberi medine'de değil buckingham'da yatmaktadır.

  o nedenledir ki tarihi çarpıtarak, türk devletinin gelişimine engel olmaya çalışmışlar, türk gibi görünüp tüm mal varlıklarımızı ve geleceğimizi ingilize satma gayreti içine düşmüşlerdir.

  bugün başımıza gelebilecek en tehlikeli şey gelmiş ve bu arapçılar kendilerini türk milliyetçisi gibi gösterip bu topraklara son darbeyi vurma girişimine başlamışlardır. türkleri vatan haini, hainleri kahraman gibi gösterip, türk devlet anlayışının içini boşaltıp ülkeyi emredildiği gibi savunmasız ve zayıf bir halde ingilize teslim etme çabası son hızla yürütülmektedir.

  ne yazık ki, arapçılarla işbirliği yapan, kendi şahsi çıkarları peşinde milliyetçi oluşumların anahtarını arapçılara teslim eden kişiler de bu dönemde kendilerini açık etmişlerdir.

  ülkede son hızla araplaşma başlamış, araplar şehirlerin en güzel yerlerinde otururken, arapçıların esiri türk devleti türklerin parasını araplara her ay hibe ederken, türkler fakir ve aç bırakılmış ve arapların kölesi olmaya mahkum bir duruma itilmiştir. koskoca türk devleti arap parasına muhtaç haldedir.

  arapçılar kudüs, suriye, katar, filistin gibi üstün ırk olarak gördükleri arapların iyiliği için koştururken bunu türklerden kestikleri vergi adı altındaki haraçlar ile yapmaktadırlar. onlar için türkler müslüman değildir. sadece bir arap iyi bir müslüman olabilir.

  özet olarak türk vatanı türk düşmanları tarafından işgal edilmiş durumdadır. her ne hikmetse tüm dünyayla kavga edebilen arapçılar, ingiltere ile gayet iyi geçinmekte, boris johnson sürekli ballı sohbetli görüşmeler için türkiye'ye gelmekte ve yine nedense tüm türk mal varlıkları hep ingiliz şirketlere satılmaktadır.

  bir türk olarak, kudüs, filistin , katar, suriye gibi boş dertlerin arkasına gizlenilerek uygulanan bu arapçı politikaya dikkat edelim.

  arapçılara ortadoğuda vatan çok ((bkz: yallah arabistana) ancak biz türkler için maalesef mevcut durumda tek bir vatan vardır.

  özgürlüğünüzü karanlığa terk etmeyin
 • sürmene ormanlarını yakıp arazisini katarlıya peşkeş çeken türk siyasi akımı. allah araplara çölü layık görmüş bizimkiler yok ille bizim yerimize bu güzellikleri siz kullanın diyorlar.
 • tam karşılarında dimdik durduğum topluluk.
  gericilikleri,
  cahillikleri,
  sanatı, bilimi, felsefeyi yani akıllarının almadığı herşeyi kötülemeleri,
  kendilerinde, başkalarının hayatlarına rahatça karışabilme hakkı görmeleri,
  dedemin 3 amcasının hicaz'da şehit düşmüş olması,
  talkan katliamı,
  curcan katliamı,
  türk geleneklerimizi yozlaştırmaları,
  hem araplardan hem de türkiye arapçılarından tiksinme sebeplerimdir.
 • türkiye'nin kötü gidişatında en büyük sebeplerden biridir. sayıları bilinenden çok fazla. bunlar islamiyetin beşiğini araplıkta zanneden, özünden kopmuş, tek bilgisi din bilgisi olan onu da yanlış bilenlerden oluşan bir kesim. türk olmaları bunların umrunda bile değildir. islamiyeti arap geleneklerinden ibaret sanırlar. genelde tek dertleri çocuk yaştaki kızlarla evlenmektir. etrafına kinle bakarlar. atatürk'ü sevmezler. türkiye'yi sevmezler ama mevcut zihniyeti severler. ışid'e sempati duyanları çoktur.
 • araplardan daha az sevmedigim bi topluluk olamaz derken aklima bunlar geldi. harbiden araplari, arapci turklere tercih ederim. ulkedeki arapci turklerle, araplari mubadele etsek, ulke seviye atlar.
 • 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi'ne ses çıkarmayıp, başka bir islam coğrafyası için gemileri yakan yüzeysel toplaşma.

  milletleri, vatanları yoktur.
  varsa yoksa ümmet.
 • (bkz: yallah arabistan'a) dedirten kitledir.

  millet gelişmek, ilerlemek ister; bunlar hala daha da yobazlaşma derdinde. araplar bile o kadar değil artık be, aloo!