1. turkiye'de acilan dernektir,sanirim simdilik internet uzerinden olcak malum yobazlari biliyorsunuz her on dakikada bir molotoflarlar. turan dursun sayfasinda gordugum uzere bir internet sayfasi olusturulmus. tum ateist,deist,pandeist, özgür düşünceli, seküler hümanist ve non-teistleri cagiriyorlar. ilgi cekici.

  hazirladiklari video icin tiklayiniz

  forum icin tiklayiniz

  vatana millete hayirli ugurlu olsun.

  ekleme: ismi uzerinde hala dusunuluyormus.
 2. troll olarak atfetmek istediğim; eksi 18 yaş hareketi olarak haykıran ve hazır kod forum ile site yapma çabalarıyla olamayan, muhtemelen olamayacak oluşum
 3. türkiye içinde müslümanların taşlaması için oluşturulacak soyut bir totem...
  dikkatleri belli bir kesimin üzerine çekmeye gerek yok, ateizm bir düşünceyi savunsada, o düşünceyi yayma amacı ve belirli idealleri olmayan bir unsurdur.
 4. yobaz saldirilarina ugramamasini icten bir sekilde itedigim dernek. ayrica en kisa zamanda adinin degistirilmesi gerek. deist ve agnostikte cok var. boylece herkese hitap edebilir.
 5. geç bile kalındı böyle bir oluşum için aslında. bunda ateistlerin bugüne kadar kendilerini yeterince tehdit altında hissetmemeleri ya da "dini bütün bir ülke" korkusu da vardır muhakkak. boru değil, ateistlerini yakan, tarayan, domuz bağıyla öldüren bir ülke burası amk.

  nasıl ki inançlılar örgütleniyor, hatta örgütlü bir cehalet örneği olarak iktidara yürüyorlarsa, bilimsel düşünceyi başa koyan ateistler de örgütlenmeli, bir araya gelmeli.

  yalnız "ideolojisizlik" adı altında ortama kesif bir liberalizm hakim olmaya çalışacaktır, işte buna dikkat etmeli. akp'nin yeşiline karşı ateizmin rengi kızıldır, daha aşağısı kurtarmaz.