şükela:  tümü | bugün
  • bankaların bazı konularda aynı hareket etmeleri için kurulmuştur. başına da hangi ülkenin oldugu anlaşılsın diye, türkiye eklenilmiştir. başkanı da ersin ozincedir.
  • taksim ve akmerkezde eğitim merkezleri olan kuruluş.
  • bankalar kanununun yürürlüğe girmesinden itibaren en geç altı ay içinde bankacılık mesleğinin gelişmesini, haksız rekabetin önlenmesini sağlamak amacıyla kurulmuş birlik.
  • bu kuruluş aynı zamanda bankacılık sektöründe belli bir süredir *görev yapan çalışanlardan kısıtlı sayıdakileri yurtdışına burslu olarak master, sertifika programı, workshop vs gibi eğitimlere gönderir.
  • maya iş merkezi`nde çok modern ve estetik bir eğitim merkezine sahip kurumdur. bu merkezde özellikle duvarlar hareketlidir ve mekan ihtiyaca göre değişimler geçici değişimler yapabiliyor.
    özellikle bu merkezde tüm bankalar eğitim faaliyeti verebilmektedir.
  • zaman zaman beni fw manyaa bi kankam yarmis gibi hissettiren, hassas kişilik. hele "deneme" subjectli maillerinin hastasiyim... maillerinde auto signatura kullanmamasına da hastayim.
  • akmerkez b kule 13. katta kütüphanesi bulunan kuruluş..
  • stajyerlerine önceden belirlenmiş ya da kendi ilgilendikleri bir konu hakkında (tabiki bankacılıkla ilgili) araştırma ve raporlama çalışması yapmayı zorunlu tutan kurumdur. böylece bir ay boyunca çalışanların ayağına dolanmak yerine oturur paşa paşa araştırmanızı yaparsınız. staj bitiminde, araştırmanız incelendikten ve değerlendirildikten sonra ekte değerlendirme raporuyla birlikte size referans veren hocanıza gönderilir.
  • ücretsiz, sertifikalı e-eğitimler veren bir siteye sahiptir. (bkz: http://www.tbb-bes.org.tr/)