şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: diş makyajı)
    (bkz: diş peruğu)

not: evleneceğiniz kişinin dişlerinin gerçekliğini de kontrol edin.
  • (bkz: simdi reklamlari dinlediniz)

bir dis hekimi olarak soyluyorum... kesinlikle itibar edilmemesi gereken bir kurulus. tamamen bir ticaret ve sosyal medya cakalligi yapan bir site. etik degerleri yok sayan bir kurulus. rekabet kurumu ve dis hekimligi odasina sikayet durumunda cok ciddi cezalar odemesi gereken bir kurulus ayrica. sagligin reklami olmaz... her gordugunuz seye de inanmayin...

edit:
    sektorde cok ciddi manipulasyonlar photoshop calismalari falan yapilabiliyor. ozel vakalar secilip reklam amacli kullanilabiliyor. her gorsele inanmayin. ozellikle en iyisi biziz deyip etrafta cigirtkanlik yapan tum saglik kuruluslarindan uzak durun.

net bir sekilde soyluyorum. saglik sektorunde reklamin her turu yasaktir. ozellikle bas bas reklam yapan her kurulustan uzak durunuz...

bir ornekle pekistirmek istersek: (bkz: galip gürel) web sayfasina girip bakabilirsiniz. instagram sayfasina da bakabilirsiniz. en ufak bir reklam veya cigirtkanlik goremeyeceksiniz. ama meslege cok ciddi katkilar saglamis ve bu konuda dunyada 1.ligi bulunan bir hekim.

dogru hekime ulasmaniz icin umarim yeterli bir klavuz olmustur.
  • nişantaşı'nda başarılı bir diş kliniği.

1 sene önce diş ağrısıyla başlayan maceramda bu arkadaşlara instagram'da denk geldim. uzun zaman ertelediğim dişime sıfır acıyla aynı gün kanal tedavisi ve ölçüm yaptılar. ertesi gün de tasarladıkları porselen geldi ve bu kadar. genç ve teknolojiyi takip eden, fosillere taş çıkaracak bir ekip. geçenlerde de gidip diş taşlarımı temizlettim. gitmeyi düşünüyorsanız düşünmeyin, gidin derim.
  • sevdiğim ve önerdiğim diş merkezi.

diş doktorlarıyla ilişkim genellikle yıllar sonra bile hatırladığım kötü anılarla dolu. bu nedenle evime uzak da olsa dişimle ilgili her şeyde artık buraya gidiyorum. hiç hayal kırıklığına uğramadım.

karşılamadaki arkadaşlardan doktorlara herkes çok ilgili. işlemlerin acı vermemsi için her şeyi düşünüyorlar. her işlemden önceki bilgilendirmeleriyle , tekrar gittiğimde hatırlamalarıyla güven veriyorlar. daha ne olsun.