şükela:  tümü | bugün
  • texas'in eski banka havasini solumak isteyenler icin ortam saglamayi planladigini dusundugum banka firmasi. genelde bir gise gorevlisi olur. cok sansliysaniz iki görevliyle karsilasabilirsiniz bu da sayisal lotodan bes bilme sans yuzdesiyle ayni oranda. yakin bir tarihte fortis bank ile guclerini birlestirdi.
  • telefon bankacılığı müşteri temsilcisine bağlanabilmenin neredeyse imkansız olduğu banka.
  • almanya deutsche bank kartınız varsa türkiye'de bankamatiğinden kesintisiz para çekebileceginiz banka.
  • hesaptan döviz kullandırıp şubesinden türk lirası olarak ödeme yapmamıza imkan vermeyen lüzumsuz banka. neymiş efendim döviz alım satımı yokmuş. o zaman neden borcunuzu dolar olarak öderseniz işleminiz gerçekleştirebiliriz diyorsunuz. tebden uzak durmanızı tavsiye ederim.

kütahya şubesi.
  • müşteri hizmetlerine 1 saat boyunca bağlanılamayan banka. bir bankanın müşteri hizmetlerine 1 saat boyunca bağlanamıyorsan, o banka ile çalışmaman gerekir. yardım merkezinden gelen cevap da şu; farklı saatlerde deneyin. ulan ben miyim müşteri sen mi, müsait değilim sonra arayın diye cevap mı olur!
  • 5 yıldır çalıştığım banka. severim kendisini, ama; yukardaki arkadaşın bahsettiği konu yüzünden nefret de ederim. biran önce bu durumu düzeltmezlerse, müşteri kayıpları yaşabilirler.
  • salgın sırasında ihtarname göndermekle tehdit eden firmalardan. bak bakalım bir daha çalışıyor muyuz teb.
  • teb kredi kartını bir süredir kullanıyorum. total card indirim dolayısıyla kullanmaya başlamıştım. ancak bugün hayatımda ilk defa teb'deki bir hesabıma eft yapma ihtiyacı duydum. iki farklı bankadan teb hesabıma eft yaptım. yarım saati geçti. diğer bankalar paranın teb'e ulaştığını söylüyorlar. teb'i arıyorum gün içerisinde hesaba geçer, yoğunluk var diyorlar. 2020 yılında gelen eft'lerin hesaba gün içerisinde geçeceği şeklinde bir taahhüt ile nasıl halen batmadan ayakta kalabiliyorlar şaşırdım doğrusu. bekliyoruz bakalım, bi ara gelecek paramız.