şükela:  tümü | bugün
  • anarşizm'i kötü bişe sanan andavalların bok attığı güzide insanlar topluluğu.
  • iskenderundaki nato askerlerinin başına çuval geçirmeye kalkmışlar bugün.
  • kendilerini bugünki eylemleri ile,

sonuna dek takdir ettiğim ve edeceğim gruptur.

zamanında,
    nato askerlerini denize döken deniz' leri aklıma getirdiler,
    sağolsunlar...

(bkz: yanke go home)

---ekleme----:

tgb' li değilim. ama eylemleri iyiydi.
  • yaptıklarının doğruluğunu yanlışlığını, işlevini ya da işlevsizliğini tartışmadan çuval geçirme olayını yapan gençler "solcu" olsa alkışlayacak kitlenin, isim değişince tavır değiştirmesine neden olan insanlar.

konuya değinecek olursam: sembolik olarak bir şey yapmışlar; ama başına çuval geçirilen türk askerlerinin konumuyla, nato'da görevli hollanda askerlerinin konumu aynı değil. hem yiyorsa amerikalı askerlere yapsalardı.

not: yemiş, amerikalı askerlere de yapmışlar da artık medya nasıl görmezden geldiyse ben görmemişim.
  • şov yapmayı çok severler.
  • solcuymuşlar.

ama hem solcu hem milliyetçi hem ulusalcı hem kemalist nasıl oluyorsa artık, herkes gibi benim de kafam karışık. ''mustafa kemal'in askerleriyiz'' diye bağıran bunlar mıydı? valla karıştırıyorum.

yani hem solcuyum diyeceksin kendine, hem deniz gezmiş, uğur mumcu diye şov yapacaksın ama sonra kendine benzemeyene kafatasçılık yapacaksın. milliyetçilik yapan adamdan solcu olur mu?

deniz gezmiş'leri, uğur mumcu'ları sahiplendiğiniz zihniyet yok etmedi mi zaten! ne zaman unuttunuz bunları, bi de genç olacaksınız!!

edit: karacasah bir paşa edasıyla beni düzeltti.
    (#31851155) bu nasıl bir cahiliyettir yahu ? tgbnin solcu olduğunu hangi organından uydurdun ? tgb sağ-sol ayırt etmeden tüm vatansever anti-emperyalist gençliği çatısı altında toplar. bilmeden konuşma.

solcu da olmadığınız iyi olmuş paşam.
  • bu adamlara darbeci,postal yalayıcısı diyenlerin şu an neyi yaladıklarını merak ettiren topluluk.
  • yaptığı eylemleri eline yüzüne bulaştıran çapulcu sürüsü. en son alman askerlerine yaptıkları saldırılar, alman basınında, islamcılar tarafından yapılan eylem olarak yansımış. iyi güldürdüler sabah sabah.
  • türkiye'nin en komik oluşumlarından biridir.

bir şey yapıyorum zannederler.