şükela:  tümü | bugün
  • vakıf kur zengin yaşa şiarının vur, kır, parçala tipi militan yetiştirmek amacıyla harmanlandığı vakıf!
  • bünyesindeki öğrenci yurtlarının eksikleri akp'li belediyelerce kitabına uydurularak giderilen vakıf.
  • 'yeni türkiye başkanlık sistemi' saçmalığını tüm yurdu gezerek milli eğitimin de desteğiyle lise öğrencilerine anlatıp akp propagandası yapan vakıftır. son olarak adana'da gerçekleştirdiği benzeri girişiminin ayrıntılarını merak eden varsa okuyabilir.
  • sinan erdem spor salonu'nda şu anda gerçekleşen organizasyonuyla bütün ataköy'ün ve şirinevler'in ataköy bağlantısının amına koymuş vakıf. okuldan çıktım eve gidiyorum, her gün kullandığım yol, "bu yol bugüne kadar hiç sıkışmadı noluyor acaba?" dedim. şirinevler-ataköy bağlantısının e-5 çıkışına polis yerleştirmişler, 20 saniyede bir iki araba salıyor. ataköy'ün girişinde her yer otobüs, her yer polis arabası. eve gelene kadar canım çıktı.

"ulan neymiş acaba bu?" diye web sitelerine girdim. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan beyefendi teşrif edecekmiş. bu neyin korkusu arkadaş bu kadar? "bizden olmayanı linç edelim" sizin kültürünüz, bizim değil. kimden korkuyorsunuz?
  • ton tv'de an itibariyle "sivil toplum" olarak tanitilan vakıf. sunucu başörtülü, anlatan ise su götürmez akpli.

ayrımcılık yapmak için değil bilakis gerçeği sunmak icin böyle yazdım. ıster atv ister a haber ister herhangi bir yandaş tv açın, her akp'yi öven/eylemi anlatan programda dikkat edin bir bayan ve erkekten olusuyorsa; bayan başörtülü, erkek ise kirli sakallidir fix.
  • yeni nesil gençlik vakfı,

misyonu

gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini önemseyen; bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamak.

vizyonu

gelecekte kendimizi; yeni nesil vakıfçılık deneyimini tüm gençliğe yaşatmış ve onların ülkemize faydalı birer önemli şahsiyet olmasında en büyük katkıyı yapmış bir vakıf olarak görüyoruz.

http://www.tugva.org/
  • misyonu
    akp için oy verecek nesiller yetiştirmek

vizyonu
    çalabildiğimiz kadar çalmak.