şükela:  tümü | bugün
  • sınıflandırırsak:
    1) düşman ve ajanlar
    2) azılı muhalifler
    3) ben demiştimci tayfa

misal dolar arttı, vw fabrikdan vazgeçti, abd ambargosu, kredi notu düştü. haber yalan bile olsa, hemen yüzlerce entry.

ama bu mecrada iyi haberlere ilgi gösterilmez. yerli jet motoru ateşlendi, imalat pmi endeksi yükseldi, dolar düştü, oyak miilux’u satın aldı.

bakın arkadaşlar sizin yaptığınız muhalefet, muhalefet değil. sürekli kötüleyerek, kötü muhabbeti yaparak mide bulandırıyorsunuz. bok sineği gibi yalan yanlış her kötü habere konuyorsunuz. ben sizin görüşünüze hayatta oy vermem. negatif, karamsar, uğursuz tiplersiniz. objektif olarak diyeceksiniz ki bu iyi, ama biz daha iyisini böyle yapacağız. veya bu kötü, ama ülkemiz için kötü oldu. böyle yaparsak iyi olur. bu kafayla ben ve benim gibileri hayatta ikna edemezsiniz. ondan sonra zavallı gibi ona buna aktroll, çomar diyerek kendinizi datmin edersiniz. yani kendiniz çalar kendiniz oynarsınız. yıllardır yaptığınız.
  • benim aziz yıldrım zamanında fenerbahçe için yaptığım şeydir. adamı sevmediğinden fenerbahçenin her başarısızlığından keyif alırdım. adamına göre yani...