2352 entry daha
  • kutuktur, devlet dairesinden hallicedir ama musterisini de genellikle magdur etmez. okul parasini odeyebilmemiz icin butun operasyon bolumunun bizimle birlikte oturup kafa patlatmisligi vardir "bu swift'i nasil takilmadan gonderebiliriz?" diye. kendilerine guvenim, pesinde anadolu sigorta'ya da guven getiriyor; kendilerine sadece yurtdisi seyahat sigortasinda ihtiyacim oldu gerci ama olsun.

ayrica, garanti bankasi artik tipimi mi begenmedi ne yaptiysa "hesap cuzdani vermiyoruz artik :/" diye alenen yalan soylerken; bu banka daha ben 15 yasindayken elime hesap cuzdaniyla birlikte cillop gibi bankamatik kartini tutusturmus, 18 yas alti hesabini kullanirken bile "sen musteri sayilmazsin," dememis, her isimi gormustur.

benim icin bir onemi de, ilk imza hesabinin benim gercekten ilk imzami temsil etmesidir. "bu imzanizi unutmayin, banka islemlerinizde kontrol edecegiz uyusuyor mu," dedikleri icin o yastan beri imzami hic degistirmedim. ha gerci imza kontrolu olayi sanirim butun bankalarda var, ama ben hesap actirirken ilk imza tarzi bir hesap cogu bankada yoktu.
1810 entry daha
hesabın var mı? giriş yap