şükela:  tümü | bugün
 • şööle bi bakiim diye girip 26 milyon bıraktığım yer. üstelik öğrenci indirimi de yapıyorlar %20.
 • mürşit balabanlılar yönetimindeki iş bankası kültür yayınları beyoğlu'na taşınmış. güzel kitaplar çıkartmaya devam ediyorlar. yky'nin tek ciddi rakibi.
 • iyi, guzel, hos hatta nefis tasarima ve icerige sahip kitaplari var; ancak kitaplarin yan yuzlerine yazdiklari yazar ve kitap ismi bir asagi okunuyor bir yukari, bir turlu dikis tutturamamislar, belki de bile bile yapiyorlar. kanimca, bu kadar ozenli kitaplar basan, sefik matbaasi'ni kullanan, mehmet ulusel'le calisan bir yayinevinin es gecmeyecegi bir nokta bu.

  ayrica rakiplikten bahis acilmisken ben de bir zamanlar dost'u 6 45'le kiyaslanabilir olarak goruyordum, dost'u daha fazla kesfettikce vazgectim, belirtmeden gecmeyeyim.
 • fazlaca kar amacı taşımayan nadir yayınevlerinden birisi.
 • kaliteli kitaplarina uyguladigi kallavi ogrenci indirimi ile kalbimizde yer edinmis yayinevi
 • online satış adresi http://www.iskulturyayinlari.com.tr/ olan, ancak kargo ücreti alıp almadığını belirtmeyen yayınevi.
 • kapak tasarımları ve renkleri güzel seçilmiş olan, kitabı hem güzel hemde en makul şekilde sunan kaliteli, kadıköyde de ptt'nin karşısında bulunan seyhan müzik marketin hemen bitişiğinde küçük bir şubesi bulunan yayınevi.
 • yayinladigi kitaplarda bu seneye kadar oldukca makul fiyatlar belirlerken, bu sene itibariyle fiyatlarda ucmaya baslamis yayinevi. gecen sene yayinlanmis -ki kitabin arka kapagina yayinevi tarafindan fiyat etiketi basildigindan, genelde yeni basim olmadikca kitapcilar fiyatlari degistirmemekte- yabanci yazarlara ait orta kalinliktaki romanlarda* 8-12 milyon lira araliginda fiyat belirlenmisken, ayni ozellikte olan ve nisan-mayis 2005 doneminde yayinlanmis kitaplarda ise bu fiyat araligi 20-25 ytl. olarak belirlenmis durumda. bu da nereden bakarsaniz bakin bir senede % 100'un ustunde bir artisa denk gelmekte. ozellikle yayinevine ait kitapcilara gidildiginde, bu fiyat ucurumu ve dengesizlikler sasirtiyor insani.**
 • besiktas'taki subesi kapanip yerini kofteciye birakmis kitabevi.
  this is hardcore.

  (bosluk)

  hicbir zaman otis beyefendinin iyi entry en fazla iki kelime surer ekolune dahil olamadigim icin su entryyi de tadinda birakamadim. buraya kadar gelip yorulan cok degerli okurlarim (sag bastan say: bir*! iki*! uc*-ve son.) icin yine ilki gibi muzikal bir alternatif son sunmak istiyorum. bu seferki de 96 model maxim kardes (yoksa henuz punk olmaktan vazgecmemis keith kardes mi?) feat. pwei olsun: fuck the law, but you can't beat the law.

  besiktas'taki subesi kapanip yerini kofteciye birakmis kitabevi.
  this?
  is what?
  sorrow?
  yep yep yep yapi yayi yey!