şükela:  tümü | bugün
  • komplo teorisyeni aytunç altındal'ın, demesine göre, belgeleri olan iddiasıdır.

milattan önce 700'lerde galler'den, şu an yaşadığımız toprakları işgal için, kopup gelen keltler işgali tamamladıktan sonra bu topraklara, geldikleri yerin başkenti olan "turkije" ismini vermiş. farklı olan tek şey "y" değil de "j" harfi.

dayandırdığı belgeler ise kelt rahipleri druidlerin tuttuğu anallar. bu da ilgili video

bu adamı ölümüne kadar takip ettim. adı üstünde komplo teorisyeni. anlattıklarını hep ilginç bulmuşumdur. inanıp inanmamak kıstas değil, bir şekilde mantığa oturtup dinlettiriyordu. bizlere de inanmak değil de aklımızın bir köşesinde dursun demek düşüyor.

diğer bir ilginç teori ise ingiltere'nin ilk kralı rex offa'nın ilk defa sikke bastırıp üzerine kelime-i tevhidi yazdırmasıdır. nasıl bir yayılma olduğunu hala anlamış değilim. dinin peygamberi nerede ingiltere nerede?
    ilgili video

neredeyse her şeyi ezoterik tarikatlara bağlıyor. gül ve haç kardeşliği, tapınak şövalyeleri, gnostik hristiyanlar vs. benim gibi dünyadaki bunca kötüleğe anlam veremeyen insana tam anlamıyla olmasa da bi şeyleri izah etmiştir bu tarikatların misyonundan bahsederek.

atatürk için de mason imasında bulunmuştur ilgili video ya da şu
    kendisinin erbakan hayranı olduğunu duymuştum.

bana göre asıl bomba ise şudur
    çünkü bizimkiler henüz kandırıldık demeden, su sızmayan dönemlerdi. bop eşbaşkanı ve gizli kardinal.

başlık içeriğini epey dağıttım ama bugüne nasip oldu bunları toplamak. keltlere dönecek olursam bu mistik kavmi seviyorum. sebebi ya druidler ya enya ya da loreena mckennitt

akşamda biraz daha huzur bulabilmeniz için şunları bırakıyorum:
    loreena mckennit - the highwayman
    enya - may it be

(bkz: türkiye isminin türkçe olmaması)