şükela:  tümü | bugün
 • sayıları hızla artmakta olan bu da refli linkim hüsnü ve müthiş airdrop var kanka adamlarını bir çatı altında toplayan organizasyon.

  bu ref ve airdrop emekçilerinin örgütlü hale gelmesi en büyük temennimiz. bitcoin olsun, ethereum olsun konudan bağımsız, airdrop reklamı yapan, refini yazan adamın kararlılığı bugün kimde var dostlar?

  o refden gelecek 1.2 tllik kar, atıyorum 1000 kişi tıklasa, ohoooo. hele bir airdrop var ki bugün 0.000023 dolares olan olan coinden tıklama başına 63 tane veriyor, yeme de yanında yat, geleceğin coini bu.

  ama geleceğin coini bu değil mi, gerek yok bak elimde acaip airdroplar var, bu da refli linkim hüsnü demiş miydim? demediysem de en kısa sürede her başlıkta en az 387239478 sefer daha belirteceğim merak etme.

  (bkz: müthiş airdrop var kanka)
 • bazı totoşların kara propagandasına gelmeyin. alın size tam liste.
 • belki en başta bu işe girişen bir kaç kişi yüzlerce ref toplayıp bu kadar uğraşa değecek bir şeyler kazanmışlardır ama sayıları hızla artan bu güruhun bu işten nasıl bir beklentileri var bilmiyorum. 1 ay boyunca bundan kazanacağı paranın daha fazlası ufak bir meblağ kripto alım satım işlemi ile bir defada çok rahat kazanılabilir.

  1-2 dolar için bir ay boyunca haracanan emeğe, ondan çok daha önemlisi harcanan o kadar zamana yazık.

  napıyorsunuz olm, 3-5 cent toplayacağım diye bütün gün ekran başında bir o sayfayı bir bu sayfayı mı tıklıyorsunuz. senin monitorün harcadığı elektriğe bile yetmez lan o.