şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fenerbahçe zora düştüğünde yetiş ya ali diye çağırılan fenerbahçe'nin neferi ali palabıyık kasımpaşa galatasaray maçına atanmış.

  en fanatik fenerliden daha fenerli galatasaray-fenerbahçe maçında ligin kaderini değiştiren fırat aydınus fenerbahçe konyaspor maçına atanmış.

  yusuf namoğlu gider ayak fenerbahçe'ye kıyağını geçmiş. ağlamalarınızın bir bedeli olmalıydı zaten. yalnız kasımpaşa galatasaray maçını çok dikkat izleyecek 30 milyon taraftar var bunu unutmayın. en ufak bir galatasaray'ı doğrama girişiminde sokağa dökülürüz aklınızdan çıkarmayın bunu.
 • daha bir kaç gün önce hakem itelemesiyle maç kazanmamış gibi yazdığı yazıya bak.

  bu lavuk ümit öztürk atanınca da ağlamış mı acaba merak ettim.

  22. hafta hakem atamaları ne ayrıca? her hafta böyle başlık mı açılıyor sözlükte.

  arkadaş göt yangınını tüm sözlük duysun istemiş sanırım.

  @laktozsuz baileys mesaj attı. ulan bir de şampiyon olursanız kasımpaşa'ya ekstra para ödeyecekmişsiniz. adamlar kaç haftadır kaybediyor, gs şampiyon olursa para alacaklar ama bu bile yeterli olmuyor hala ağlıyorlar.
 • gelıtasıray eskii ve taraftarları adalet değil kayırma istiyor qed. başlık alenen bunun indikatörü. evet indikatör :( .
 • hakem itelemesiyle maç kazanmışız bak bak bak. aylar önce operasyon var dediğimizde üç maymunu oynayanlar galatasaray'ın lehine olunca bık bık ötüyor. hakem yüzünden kaybettiğimiz onlarca puana sayarsınız.

  operasyon görüntülerini de burdan görebilirsiniz.
 • başkasının dediği "lan" ifadesini caner'in söylediğini iddia ederek caner'e kırmızı kart vermiş adama fanatik fenerli diyen bir orospu çocucuğunun yazısını barındıran başlık.