*

 1. her ay gerçekleşen şenliklerdir.

  her ay 12-13-14-15 hatta 2-3-4-5 yaşındaki çocuklar 20-30-40 erkeğin tecavüzüne uğrar.

  sonra masal bilindik...

  ösym'nin yaptığı hakimlik ve savcılık sınavı (!) sayesinde atanan hakim ve savcılar "ama 2 yaşında çocuk tahrik etmiş canımmmmmmmmmmm" diyerek toplu tahliyeye çakarlar imzalarını..

  adalet denilen şey çok adil değil mi ne? yok canım... kopya çekip atanmış değil ya bu hakimler(!)..

  eeeeeee... hükümette çok başarılı bir tecavüz politikası öhöhöh yani mücadele politikası yürütüyor.. hatta "tecavüzden doğurana bakıyor".. daha ne olsun...

  suç çocukların...

  en çok toplu tecavüzün geçtiği illere bakarsak...

  yozgat, sakarya, adana, kütahya, afyon, siirt... eee tabi normal bu illerin genel nüfusu ateist(!).. dindar nesil lazım...
 2. yılbaşı gecesi, yabancı turist kadınlara veya nefes alan herhangi bir kadına taksim meydanı'nda yapılanlar bu şenliklerin bir parçasıdır.
 3. varlığı nedeni ile şeker bayramları eskisi gibi değildir.

  eskiden bayramlarda şeker toplamaya çocuklar gelirdi. bu bayram tek bir çocuk kapımı çalmadı. nedeni ise kayseride kaçırılıp tecavüz edip öldürülen çocuklardı. artık ne aileler çocuklarını şeker toplamaya gönderebilir ne bizler güvenebiliriz konu komşumuza.

  (bkz: kayseri'de kaybolan çocuklar)
 4. eğer bir gün böyle bir şenlik olursa tercihimi bu şenliklerden sorumlu olan bazı politikacılardan yana kullanacağım. benim için cinsellik bir cezalandırma aracı değil ama kurbanlarım için aynısını söyleyemeyeceğim.

  yıllardır süregelen, gayri resmi utanç etkinliğidir.