şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye ile yarışın sloganı ile denk geldiğim bir (bkz: ios) uygulaması. uygulamayı (bkz: omer faruk celik) adında bir arkadaş yazmış. asıl bahsetmek istediğim olay günlük olarak 500tl veriyor oluşu. kazananın birden fazla olması durumunda, rakam bölünürken kazanan olmaması durumunda, rakam devrediyor ve sonraki gün x2 kazanıyorsunuz. uygulamayı kullanan sayısı az, dolayısı ile kazanma ihtimalinin en yüksek olduğu zamanlardayız. kahvede bile bedava batağa oturmayan arkadaşlar için biraz (bkz: ıq) ve (bkz: eq) yorarak (bkz: papara) üzerinden direkt ödemenizi almanıza olanak sağlayan bir oyundan bahsediyorum.

kişisel olarak konsepti eğlenceli buldum. diğer oyun ve uygulamalarda coin'lere para ödemektense burada kazanıyorsunuz. tavsiyedir. bağlantı aşağıdadır.

türkiye yarışta- appstore
  • artık, hem ios hem de anroid uyumlu olan mobil bilgi yarışması.

son yarışmada arkadaşım 130 lira kazanmıştı ve aynı gün ödemesini aldı.

referans koduna mesut8448 yazarsanız joker kazanırım.

teşekkürler ve başarılar.
  • hala test yayınındalar sürekli senkron hatası var sunucunun konuşması videosu çoğu zaman çok geriden geliyor. zaman zaman doğru cevap verseniz bile eleniyorsunuz bazende jokerinizi kullanamıyorsunuz.
    ben bunların hepsini hoş gördüm ama sunucunun gereksiz yersiz dini göndermeleri artık benim canımı sıktı kardeşim sen ümmetinle beraber eğlen artık ben yokum yok namazda şöyle yaparmış yok oruçta böyle yaparmış ezan okunurken şarkı söylemişmiş yeter ya neden illa dinini inanışını göstermeye çalışıyorsun oldu olacak adını ümmet yarışta koyun olsun bitsin.

altyapısı yetersiz online yarışma.