şükela:  tümü | bugün
  • "haluk bilginer nasıl olmuş da böyle yerinde bir açıklama yapmış" diye hem sevinip hem şaşırarak linke tıkladığımda, altından çok büyük bir terbiyesizlik çıktığını gördüm.

lanet olsun!
  • vecizenin bulunduğu iddia edilen link açılmamaktadır. büyük terbiyesizlik hakkaten.
  • sözlerin yeri aldığı haber için:(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/…gazinhatti/18978032.asp)
  • “ben türkiye’yi zeki müren’e çok benzetiyorum. her şey yalan dolan üstüne kurulmuştur, her şey ikiyüzlüdür. bugüne kadar kimse zeki müren’in homoseksüel olduğunu söylemediği gibi, zeki müren’in kendisi de söylememiştir. zeki müren röportajlarında demiştir ki, ‘ben binlerce kadınla birlikte oldum’ ve herkes de bunu böyle yazar. türkiye zeki müren’dir çünkü.”

okuduğunu anlayamayan editörlerin bir yeni oyunudur. adam ne diyor bu cümlesiyle? üstteki kalın bölümü okumak yetmiyor canlarım.
  • her homoseksüel-gay-eşcinsel geçen cümleyi "off çok homofobikler yaaa :((((((((((((88" diyerek yorumlayabilen insanların yine geleneksel bik biklerine başladığı olaydır. cümle yerine cümlenin geçtiği paragraf yorumlansa alakası olmadığı görülecektir. ve haluk bilginer doğruları söylemiştir.
  • (bkz: merhaba canım)

"güneşe ve erkekliğe büyüyen vücudum
    düşüvericek ellerinizden ve
    bir gün elbette
    zeki müreni seveceksiniz
    (zeki müreni seviniz)"
  • haberin tamamıyla yerinde bir haluk bilginer tespiti. ha bak bu zeki müren i sevip saymamıza engel mi? değil, o ayrı.
  • ilgili ropörtajda haluk bilginer, britanya'nın zeki müren'i olarak kabul edilen freddie mercury'nin show must go on düsturuna da ayarı vermiş, "babam öldü, ben sahneye çıkıcam öyle mi? yok yea. eat my ass!" diyerek postasını koymuştur.
  • vatandaşın, "zeki müren de bizi görecek mi?" sözünü etmeye hiç gerek duymadığı, vergiler v.s. sayesinde hergün zeki müren tarafından bol bol görüldüğü, sonuna kadar katıldığım sözdür.