şükela:  tümü | bugün
 • biraz sonra hiç anlamadığı bir dili hıyar gibi ezberleyen büyük alimlerimiz gelirler.
 • atatürk'ün son anında ve aleykümselam deyip azraili karşıladığını düşünen atatürkçülerin varlığından sonra çok da şaşırtmayan video. 4 yaşındaki çocuk 10-15 yıl sonra uyanabilir bu karanlık uykudan, batı rönesansının büyük figürleri de çocukluklarını dini bir atmosferde geçirdiler. hatta stalin bir papaz okulunda öğrenciyken ateist oluyor, okuldan kaçıyor. ama bu 60 yaşına gelip m. kemal'in meleklerle konuştuğunu düşünen, koca baro başkanı kemalistleri ne yapacağız? adam en hakiki mürşit fendir diyor, sonra meleklerden bahis vuruyor amk, bu daha tutarsız. şey gibi bu, başörtüsü dinimizde yoktur demek gibi. bir ara (2000'lerin başı) kemalist teyzelerde bu vardı, işte başörtüsü farz değilmiş falan ahadfdsf.
 • medrese mi kaldı bu devirde yorumlarını baltalayan üzerine kara toprak örten videolardır.

  allah da buyuruyor ki;

  "iyi bilinmelidir ki halis din allah'ındır. allah' tan başka dostlar edinenler: "bizi allah'a daha çok yaklaştırsınlar diye onlara ibadet ediyoruz" derler. doğrusu allah ayrılığa düştükleri şeylerde aralarında hüküm verecektir. allah şüphesiz yalancı ve kafir olan kimseyi doğru yola eriştirmez." (zümer: 3)

  "onlar allah'tan başka kendilerine fayda da zarar da veremeyen şeylere taparlar ve: "bunlar allah katında şefaatçilerimizdir" derler. ey muhammed! de ki: "göklerde ve yerde allah'ın bilmediği bir şeyi mi o'na haber veriyorsunuz?" allah onların ortak koşmalarından münezzeh ve yücedir." (yunus: 18)

  ve siz hala birilerinin peşinden mi gidiyorsunuz? allah sizi ıslah etsin.?
 • hepsinin hayalinde güzel ve özgür kızlar vardır. yaşamak istedikleri hayat da yazları tatile giden yaşıtları olan erkek çocuklarının hayatıdır.
  baskı ile insanın insani vasıfları yok edilemez, aksine artırılır.
 • medrese falan deyip olayı yumuşatmayalım; bunlar hipnotize edilmiş canlı bomba adayları, burası da eğitim kampı.
 • bakalım din ögrenenlere kafirler kinlerini nasıl kusup sonra fikir özgürlüğü diyecekler hak hürriyetler din vicdan hürriyeti falan filan cart curt
 • yıl olmuş 2017 hala sosyalizm falan zırvalayan var ya. neymiş kemalizm anadoluyu aydinlatmamis sadece sosyalizm aydınlatabilirmiş vidi vıdı vidi. twitterin borsa değeri 46478 tane koç holding yapıyor bizim komünistler hala çav bella eşliğinde halay çekerek emek yoğun üretimle ülke kalkindiracak. okul önünde broşür dağıtan kızıl saçlı converseli siyah giyimli komünist koktu burasi.

  esas başlığa dönecek olursak tüm gericilerin kafasını sikiym. bir gün anlayacaksınız bilimin cagdasligin ne kadar önemli olduğunu ama o ara sort giydi diye kadın taşlıyor olacaksınız.
 • az önce bu başlığı gördüm (bkz: elon musk'ın anıtkabir'den fotoğraf paylaşması) hafif bir gururlanma ata'ya saygı ..
  sonrasında da bunu!*

  ruh,beden,akıl sağlığım ne varsa bozuldu gece gece..

  bünye bu kadar tezatlığı , anlamsızlığı , bağnazlığı kaldıramıyor artık..
 • hiç çarpışmıyorlar, ben inandım.