şükela:  tümü | bugün soru sor
  • izlenmemesini tavsiye ettigim goruntuler.
    ote yandan gercekten videoyu cekenlerin "ac, ac" diye sesleri ve arka planda turkce muzik duyulabiliyor.
    yerdeki halilara, ortamin genel haline bakilirsa islamci muhitler. zaten bir takim pakistanlilarla irtibata gecebilecek olanlar da yine kendileri. ancak bu rezillik bu insanlik sucu kimin tarafindan islenmistir orasi belli degil. mekan turkiye mi o bile belli degil.
  • uppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp.

bakın hangi sebeple olursa olsun, tekrar ediyorum hangi sebeple olursa olsun, geri zekalılar için tekrar ediyorum hangi sebeple olursa olsun bir insana bu yapılmaz.
  • (bkz: izlemeyin)

her bir mağdur için ayrı video yayınlanmış. videolar genel olarak asıl büyük işkencenin sonrasında videoya alabilmek için tokat yumruk ve sopa ile vurma şeklinde. video kaydından önce sopayla özellikle sırtları paramparça edilmiş. ölmemeleri için özellikle sırtlarına vurduklarını düşünüyorum. yüzlerinde çok ciddi darp izi yok ama sırtları paramparça adamların. yapanların ölmesi dileğiyle..
  • ne mutlu türküm diyene'den türküm demeye utanıyorum evresine geldik hamdolsun. yazık, çok yazık.

eskiden kızar tepki gösterirdim beyin göçlerine, birazcık para bulunca ilk fırsatta yurtdışına kaçanlara. artık ziyadesiyle hak veriyorum. dahası bende fırsat kolluyorum bunun için. memleket çığrından çıktı.
  • tam bir ortadoğu ülkesi olmuşuz bak. geçen de ıraklı iş adamlarını kaçırmışlardı türkiye'de.

hay maşallah bi gün dikkat edin böbrek gidivermesin, malum yeni türkiye'deyiz.
  • up up up
  • görüntüleri zamanında izlemiştim. akıbetlerini merak ettim gece gece. asıl merak ettiğim hangi sebeple kaçırıldıklarıydı.