şükela:  tümü | bugün
 • kadın haklarından, eşitlikten bahsedilirken genelde kadınların ön planda tutulduğu ülkemizde dikkatle bakıldığında fark edilecek gerçek.

  eşitlik sağlayalım derken kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz aslında. toplumumuzda erkekler, yaşananların neticesinde sapık, saldırgan, bencil, vahşi olarak görülerek dışlanıyor.

  gece sokakta yürürken arkanızdan gelen erkeğin çok sevimli ve iyi niyetli olduğunu düşünmezsiniz. kesin sizi takip ediyordur ve niyeti kötüdür.

  toplu taşıma aracında bir kadın “ bu adam beni taciz ediyor!” diye bağırırsa araçtaki insanlar sorgusuz sualsiz hedef gösterilen adamı linç eder. bir erkek “bu kadın beni taciz ediyor!” diye bağırırsa araçtaki insanlar adamın deli olduğunu ya da kamera şakası yapıldığını düşünür; hatta kadına iftira attığı için suçlayan linç edilebilir.

  bence, pipisiyle her şeyi yapabileceğine inandırılarak büyümüş, pohpohlanarak topluma salıverilmiş, ruhsuz ve kaba bir şekilde davranmaya elverişli, geliştirmekten tek anladığı vücut geliştirme olan bu testosteron toplarını aşağılayıp dışlamak yerine rehabilitasyona yönlendirmeli, yontmalı, ehlileştirmeliyiz. eğitimle tüm olumsuzlukların üstesinden gelineceğine inanıyorum.
 • (bkz: bahçıvan makasıyla cinsel organ kesen kadın)

  başlığa aldanmayın, kapatın bunları bi yere mesajı veriliyor.

  (bkz: mor delikanlılar derneği)
 • (bkz: mazlum'u getirin bana)

  filmlerde bile ezilenler hep erkek gördüğünüz gibi diyerek katıldığım tespit.
 • erkek düşmanlığınızı da alın gidin kendinizi parmaklayın. bokunu çıkardınız iyice.

  yani şunu yüzüme söyleyemeyecek tipteki kezolar gelip burda sıçıyor ya. sokakta görsem sümüğümü atmayacağım mıymıntı karılarsınız anasını satayım.
 • yakında "ıt's a woman's world"şarkısı yapılırsa şaşırmayacağım.
 • tabi lan manyak mısın?
  geçen yine ezdim bir tanesini, ez ez bitmiyor mübarekler.
  devlet bu olaya bir el atmalı acilen.
  mor çatılar erkeklere de açılsın, yazık çok mağdur oluyorlar bu erkekler.
  bu garibanlar o kadar şiddet görüyor ki, karısına boşanmak istediğini söyleyince ölümle tehdit ediliyor. "ya benimsin ya kara torpağın" diye psikolojik şiddete maruz kalıyor.
  bir de bu kadınlar bireysel silahlanmayı çok sever. hepimizin çantasında av tüfeği, kalaşnikof, kesici delici her türlü alet mevcut, öyle değil mi hanımlar?
  bu adamlar da korkuyor haliyle şeytan doldurur allah muhafaza diye hiçbir kadına yanaşmayı aklının ucundan geçirmez hiçbiri.
  ama kadın kişisi erkeği ciddi ciddi öldürmekle tehdit ediyorsa erkeklerimiz hemen polise, savcıya artık neresi kendisini kale alırsa oraya başvurup korunma talebinde bulunabilir.
  buna rağmen terbiyesiz kadınlar gelir sizi sokağın ortasında vurur.
  bonus olarak çocuklarını da vurur ki erkek sağ kalırsa daha çok acı çeksin.
  böyle çilekeştir işte erkekler..
 • palavra bir tespittir. ülkede ezilmesi mümkün olan herkes ezilir. kız, erkek, karışık fark etmez. bunların durumu gaz odalarında birbirine basarak yukarı tırmanmaya çalışan insancıklara benzer.
 • türkiye'nin "laik", "batılı", "beyaz" hayat yaşayan kesimlerinde doğru olan önermedir. türkiye'nin asıl yüzü olan diğer kesimlerinde ise yanlış olan önermedir.
 • aynen kardeş hll spr dvm.